Alan Wake's American Nightmare


79%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

GamePark
23. 3. 2012
Nedávno jsme vám přinesli recenzi PC verze Alan Wake, která dopadla velmi dobře a potvrdila, že síla značky není pouze na konzoli Xbox, kde bylo její první působiště, ale také na náročnější platformě PC, kde často zvyklosti a styl konzolových her nenajde u hráčů pochopení. Po samotné hře vyšly ještě dvě doplňkové epizody The Writer a The Signal, které si hráči na Xboxu mohli koupit, zatímco hráči na...

7/10
Tiscali Games
9. 3. 2012
Velmi dobré rozšíření značky, které však až moc sází na souboje a ignoruje hlavní přednosti značky, kterými byly atmosféra, napětí, strach a příběh jako vystřižený z hororových klasik. Funguje to, baví to, ale jeden se nezbaví dojmu, že to celé je spíchnuté horkou jehlou.

75%
Czechgamer.com
6. 3. 2012
Jako zcela samostatný titul z Xbox Live Arcade nadprůměrné, jako (nepřímé) pokračování prvního dílu však jde o lehké zklamání.

4/5
Hrej.cz
1. 3. 2012
Možná nepatří mezi nejdelší, ale nový Alan Wake je v této cenové kategorii opravdu výhodná koupě, která královsky pobaví i postraší.

8/10
Zing
29. 2. 2012
American Nightmare je potomek, po němž ve skrytu duše touží každý otec. Dítě, které nejspíš nikdy nevystoupí ze stínu svého rodiče, ale zároveň je dostatečně schopné na to, aby mu nedělalo ostudu.

9/10
XboxWeb.cz
24. 2. 2012
Tak, a recenze je za námi. Alan Wake's American Nightmare je naprosto špičková XBLA hra, která si zaslouží opravdový obdiv. Za pár kaček totiž dostanete tří áčkovou hru, jejíž herní doba se zastavila na hodnotě šesti hodin. Takže smekám pomyslný klobouk, Remedy... Už aby tu byl Alan Wake 2.

Eurogamer.cz
20. 2. 2012

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře