Yooka-Laylee


68%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
nintendo switch
ps4
wiiu
xbox

Recenze

5/10
Zing
26. 4. 2017
Yooka-Laylee ukazuje, že klasickým 3D plošinovkám ještě neodzvonilo. Zároveň jde ale o hru, která mohla být ještě lepší. Playtonic si měli dát více záležet a hlavně neměli tolik spoléhat na nostalgii. Návrat do zlaté éry plošinovek se protentokrát bohužel nekoná z důvodu mnoha věcí, které brání tomu, abyste si hru vychutnali.

3/5
Hrej.cz
24. 4. 2017
Pokud by comeback plošinovek závisel na úspěchu Yooka-Laylee, jejich renesance bychom se nikdy nedočkali. Je to průměrný titul, jehož chyby ochotně přehlédnou jen největší fanoušci tohoto žánru.

8/10
XboxWeb.cz
15. 4. 2017
Playtonic Games se hrdě postavily a jménem hráčů se pokusily plesknout velká jména herního průmyslu po tváři. Aby na ně lépe dosáhly, jako stolička jim posloužilo vydavatelství Team17 zaručující oslovení co nejširší hráčské základny. Zda se dostaví nějaká odpověď ukáže až čas, teď a tady je tu ale poctivá „hopsačka“ ze staré školy, přinášející vše, co na počátku fanouškům slíbila. Kvalitní hratelnost...

8/10
Tiscali Games
5. 4. 2017
Yooka-Laylee je úžasné arkádové hřiště se svobodnou hratelností a mnoha hodinami návykové zábavy. Září jako duha, i když spoustu barev si autoři „vypůjčili“ ze svých starších her. Neoriginalita je však snesitelnou daní za skvělé zážitky.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře