Bloodstained: Ritual of the Night


90%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
nintendo switch
ps4
3ds
xbox

Recenze

90%
Czechgamer.com
8. 10. 2019
Alucarda síce vystriedala Miriam, všetko ostatné je však až nebezpečne podobné a návykové tak ako séria Castlevania

9/10
Respawnpoint
3. 8. 2019

90%
Bonusweb
21. 7. 2019
Démoni, celý svět v ohrožení a proti tomu všemu vy – Miriam, hrdinka bez bázně a hany, která se právě probrala z dlouhého magického kómatu. Bloodstained: Ritual of the Night sice neohromí originalitou, zato chytí vybroušenou hratelností, která je zároveň moderní a současně příjemně oldschoolová.

9/10
XboxWeb.cz
9. 7. 2019
Další děvče, co se nebojí zbraní. A další skvělá hra, kde se démonům vystavují místenky do pekla. Miriam hrdinně napravuje chyby cechu alchymistického, které vedly až k vypuštění těch nejobávanějších přízraků a příšer. Nebojuje jen s nimi. Postavit se musí také vlastnímu osudu, dávnému příteli a pletichám mocných. Pro fanoušky klasické Castlevanie nutná součást sbírky. Pro ostatní velice dobře vyvážená...

9/10
Tiscali Games
24. 6. 2019
Parádní duchovní nástupce starých Castlevanií. Sice se slabším příběhem, ale zbytek už jsou jen pozitiva. Design úrovní jen těžko hledá konkurenci a hře nikdy nedojde dech, protože studnice nápadů a rozmanitého obsahu se zdá být snad bezedná. Přidejte skvělou atmosféru, vyvážené mechaniky, povedené boje i překrásné prostředí a výsledek je jasný – akční RPG plošinovka jako řemen.

DEENCS