Trine 4: The Nightmare Prince


74%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Trine 4: The Nightmare Prince v porovnání s podobnými hrami? Trine 4: The Nightmare Prince byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

9/10
GamePark
19. 11. 2019
„Zpátky ke kořenům!“ řekli si tvůrci z finského studia Frozenbyte. Po fiasku Trine 3 v trojrozměrném světě bylo potřeba udělat rezolutní rozhodnutí. Pokusit se ve třetím rozměru pokračovat a možná tak sérii Trine poslat do věčných lovišť zapomnění, nebo uznat chybu a vrátit se ke dvěma rozměrům? Tvůrci se rozhodli skvěle a tak se Trine s novým dílem vrací zpět ke kořenům, opouští neumně zpracovaný...

4/5
Hrej.cz
17. 10. 2019
Čtvrtý díl Trine sice hodně těží ze své minulosti, naštěstí si z ní ale bere jen to nejlepší a přidává i něco navíc. Okouzlující plošinovka vrací značce lesk a směřuje ji tím správným směrem k dalšímu dobrodružství.

8/10
Tiscali Games
17. 10. 2019
Série Trine zažívá návrat na svoje místo na slunci, které jí právoplatně patří. Překrásně stylizovaná hra přináší skvělou oddechovou hratelnost a příležitostnou výzvu v rámci puzzlů. I když hra není dokonalá ve všech směrech, lze ji s čistým svědomím jen doporučit.

7/10
Vortex
17. 10. 2019
Trine 4 v ničem neriskuje a po všeobecném neúspěchu třetího dílu vrací sérii tam, kde začala. To znamená k oblíbeným prostorovým hádankám ve 2,5D světě, navíc s pěkným pohádkovým příběhem a českou lokalizací k tomu. Hrát však potřetí tu stále stejnou hru už po čase omrzí a nic na tom nemění ani hrstka velmi povedených nápadů. Na Trine 4 se nicméně stále velmi pěkně dívá, hudební doprovod sedí jednotlivým...

85%
Bonusweb
15. 10. 2019
Dlouholetí fandové herní série Trine se ještě stále snaží vzpamatovat z nepovedeného třetího dílu. A tvůrci našli způsob, jak jim pomoci. Je jím pokračování, které nabízí vše, co si hráči na značce zamilovali.

8/10
Zing
12. 10. 2019
Čtvrtý díl této pohádkové plošinkové série znovu oplývá okouzlujícím vizuálem, zábavnou hratelností a určitou dávkou příjemné nostalgie, kdy celkový dojem kazí pouze nepříliš podařené souboje. Nejedná se o žádnou revoluci ani evoluci, nýbrž o akumulaci toho nejlepšího, co nám tvůrci z Frozenbyte nabídli.

90%
Czechgamer.com
11. 10. 2019
Krásný počin, který vnese do vaší duše klid a pohodu. A samozřejmě nějaké ty záseky.

Eurogamer.cz
8. 10. 2019
Výborně se hraje a pohltí vás.

9/10
XboxWeb.cz
7. 10. 2019
Když se roztomilost snoubí s krásou logického myšlení, vznikne Trine. Pohádkoví hrdinové se vrací silnější než dříve. S novými kouzly zachraňují prince, který ještě nedorostl zodpovědnosti. Přitom testují fyzikální zákony, trpělivost a strategii. Těžko hledat kompaktnější titul stejného žánru. Nebo jinou hru, u níž doslova cítíte duši. I přes pár malých nedostatků, je čtvrtý díl okouzlující záležitostí...

0/10
Respawnpoint
3. 10. 2019

DEENCS