Yakuza Kiwami 2


87%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
playstation 4
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Yakuza Kiwami 2 v porovnání s podobnými hrami? Yakuza Kiwami 2 byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
Zing
12. 11. 2018
Yakuza: Kiwami 2 dělá čest svému jménu a také remakům. Graficky se titul oproti původní verzi posunul o velký kus dopředu a navíc přibyly další rozšíření. Nicméně je Kiwami 2 typickým příkladem hry, která dokáže zaujmout nejen všechny fanoušky série, ale rozhodně nabídne hodně zábavy i úplným nováčkům. Dovolím si tvrdit, že ani nepotřebujete znát předchozí díly, pokud zvládáte angličtinu aspoň průměrně.

8/10
Tiscali Games
1. 9. 2018
Yakuza Kiwami 2 se nesnaží předělávat už tak skvělou původní hru a nese s sebou občasné historické neduhy. Přesun do moderního enginu nicméně prospívá, souboje jsou zábavné a náročné a příběhově se stále jedná o skvost. Nikdy nebyla lepší doba propadnout bezhlavě celé sérii.

90%
Bonusweb
23. 8. 2018
Triumfální obrození herní série Yakuza pokračuje výborným remakem druhého dílu. Ten nabízí fantastický příběh plný emocí a nečekaných zvratů, moderní grafické zpracování i tradiční porci sexuálních narážek, vtípků a propracovaných miniher.

ENCS