X-Blades


53%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
linux
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra X-Blades v porovnání s podobnými hrami? X-Blades byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

60%
Bonusweb
17. 4. 2009
Spousta akce, málo inovace, středně stereotypu, holá zadnice a hordy nepřátel. To je recept, podle kterého byla uvařena tato hra.

3/5
Hrej.cz
18. 3. 2009
Hra, ze které bude mít nejeden hráč rozpačité pocity. Hezká hlavní hrdinka v dobře stylizované a technicky výborně zvládnuté grafice často dost těsně zachraňuje plytkost zábavy i děje. Na vyzkoušení a odreagování vhodné. Vaší oblíbenou hrou se však zřejmě tahle sympatická rubanice nestane.

50%
Bonusweb
9. 3. 2009
Opravdu spoře oděná hrdinka kosí jedno fantaskní monstrum za druhým. Pokud chcete vypnout a jen mlátit, tohle je hra pro vás.

2/5
Doupě
24. 2. 2009
Čas od času narazíte i na monstrózní bosse, kde máte prakticky jen dvě možnosti. Buďto do něj mlátit co to dá a za cenu dušiček se pokusit přežít, či na chvíli v té vší bezmyšlenkovité rubačce na chvíli zapojíte mozek a přijdete na sice někdy zdlouhavý, ale za to velmi účinný způsob. Čas od času je to ovšem až příliš snadné. Zvláště u závěrečného bosse jsem pochyboval nad zralým rozumem vývojářů. Opravdu...

GamePark
9. 2. 2009
Popravdě, ruské hry nepatří k nejlepším a do povědomí hráčů se vepsaly především svým frekventovaným vycházením, stejně jako mizernou kvalitou, případně rovnou zabugovaností, která mnohdy vede až k nehratelnosti. Navíc se zdá, že jejich doba přece jen pominula, a zatímco ještě před několika lety jsme každý měsíc recenzovali nějakou „zaručeně super akci-RPG-vesmírný simulátor-rubačku“, dnes už se k nám...

DEENCS