Metal Gear Rising: Revengeance


81%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps3
xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Metal Gear Rising: Revengeance v porovnání s podobnými hrami? Metal Gear Rising: Revengeance byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Sector.sk
9. 2. 2014
Zo začiatku budete mať takisto problémy s odrážaním útokov. Raiden nepoužíva klasický blok ale odrazenie pomocou smeru a tlačidla. Naučiť sa smery útokov od zopár bežných typov nepriateľov sa ako-tak dá, no bossovia sú samozrejme kapitola sama o sebe a prvých pár smrtí sa budete učiť len odrážať ich útoky. Niektorým útokom sa ale odolávať nedá a treba uhnúť.

8/10
Tiscali Games
29. 1. 2014
Skvělý základ se v rukou dobrých řemeslníků mění doslova ve zlato. Tedy minimálně pokud holdujete frenetickým bojovkám nebo Kojimovým obskurním opusům. Dostanete totiž to nejlepší z obou!

7/10
Tiscali Games
16. 4. 2013
Fanoušci Metal Gear série a náročných bojovek zároveň si budou chrochtat blahem, protože si zážitek prodlouží opakovaným hraním a s vysoce problémovou kamerou i zaplevelením soubojového systému řadou zbytečných doplňků se bez problémů vyrovnají. Hráči mimo fanouškovské kruhy se nemusí vzrušovat, pro ně tu nic zajímavého není.

4,5/5
Doupě
28. 3. 2013
Ano, je to velmi specifický styl a hra nezapře své japonské kořeny, nicméně pokud máte rádi akční mlátičky, rozhodně dejte Metal Gear Rising: Revengeance šanci. Po herní stránce je to jeden ze skrytých klenotů žánru.

4/5
Hrej.cz
20. 3. 2013
Přehozená výhybka do svět apokalyptických řežeb. Slušný bojový systém a pěkná grafika, ale jinak až moc krátké a lineární a přímočaré. Pokud chcete další MGS, nechte to radši plavat. Pokud chcete pěkně tuhou akční rubačku – neváhejte.

85%
Bonusweb
26. 2. 2013
Série Metal Gear Solid patří k tomu nejlepšímu, co žánr plíživých akcí nabízí. Metal Gear Rising: Revengeance jde ovšem jiným směrem. Žádné skrývání ve stínech a útoky ze zálohy, tentokrát přijde na řadu zběsilá a nekončící řezničina.

DEPLENCS