Windbound


63%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Windbound v porovnání s podobnými hrami? Windbound byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/5
GameSite.sk
9. 10. 2020
Ak ste veterán survival žánru, nadšenie z Windbound opadne po niekoľkých desiatkach minút. Ak sa chcete stratiť medzi ostrovčekmi a objavovať príbeh stratenej civilizácie pri hre, ktorá dáva veľký dôraz na to, aby bola „calm and relaxing“, môžete pri Windbound stráviť pár pekných chvíľ.

58%
Alza
9. 9. 2020
Windbound je příběhový survival, který nabízí objevování ostrovů při cestě za odhalením tajemství jednoho ztroskotání. Nepřichází v rámci žánru bohužel s ničím svěžím a novým a nedotaženosti jako nedobrý soubojový systém nebo repetitivnost mu na lákavosti také příliš nepřidávají.

7/10
XboxWeb.cz
8. 9. 2020
Lepá děva ztroskotala na tajemném souostroví a než aby čekala na záchranu smradlavými námořníky, pouští se do honby za tajemstvím krakenova synovce. Windbound se dobře hraje, není příliš náročný a rychle utíká. Přežívání pochopí i méně zkušení trosečníci a plavbu po nekonečném moři si musí každý zamilovat. Herní prvky však zůstávají nevyužity, přičemž chybí motivace dělat riskantní činy na úkor postupu....

CS