We Happy Few


59%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4

Recenze

6/10
GamePark
12. 9. 2018
Na jedno nevšední dobrodružství už jsme se s montrealským studiem Compulsion Games vypravili před pěti lety v puzzle platformovce Contrast. Již tehdy začal tento nezávislý celek pracovat na titulu We Happy Few, který byl následně představen veřejnosti prostřednictvím kampaně na Kickstarteru. Ta byla sice úspěšná, několikanásobků svého cíle však tvůrci při této příležitosti rozhodně nedosáhli. Naštěstí...

6/10
Zing
28. 8. 2018
Zajímavý nápad, nešťastné provedení. We Happy Few není špatná hra, její příběh je nápaditý a svět, ve kterém se děj odehrává, je originální. Bohužel špatné zpracování a nepříliš šťastná optimalizace táhne titul ke dnu.

70%
Bonusweb
28. 8. 2018
Dlouho očekávaná survival akce z dystopického světa je konečně tady. Má cenu se do ní pouštět, nebo si radši máte dát tabletku Joy a zapomenout?

2/5
Hrej.cz
20. 8. 2018
Lákavá stylizace a zajímavé zasazení nedokáží vynahradit nudnou hratelnost, technické problémy a pustý svět.

5/10
Doupě
15. 8. 2018
Osobně jsem We Happy Few již delší dobu vyhlížel. Může za to zejména velmi chytrý koncept. Strašně mě zajímalo, jak se vývojářům povede zobrazit svět, ve kterém přísná vláda nutí každého brát drogy a tím všechny přimět myslet si, že ten hrůzný svět kolem nich je ráj. Vy se však náhle objevíte v roli někoho, kdo se tomuto systému vzepře a automaticky ho tato společnost vyloučí.

7,5/10
Gamebro
14. 8. 2018
Máte ještě nějakou tu dovolenou a hledáte ideální cíl, kam se vydat, abyste si pořádně odpočinuli? Tak co třeba Wellington Wells? Ostrovní městečko kousek před anglickým pobřežím? Užijte si slunečné paprsky po celý rok, potkejte se s nebývale dobře naladěnými lidmi a relaxujte mezi zelenými parčíky a udržovanými domky. Starosti nebo snad problémy byste ve Wellington Wells hledali marně. Tedy alespoň...

6/10
Tiscali Games
14. 8. 2018
We Happy Few je znamenité po vizuální a zvukové stránce, neméně povedený má i příběh. Bohužel ho zabíjí zbytečně prázdný, místy rozbitý náhodně generovaný svět, repetitivní survival a hloupí nepřátelé.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře