Warhammer: Vermintide 2


83%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4

Recenze

4/5
Cooldown
15. 4. 2019
Warhammer: Vermintide 2 je ukázkovým sequelem, který nabízí extrémně zábavný soubojový systém, skvěle navržené různorodé mise a odměňující systém kořisti. To vše ve velmi pěkné grafice podtržené nádhernou hudbou. Zamrzí občas haprující umělá inteligence, propady FPS u náročnějších scén a ze začátku nadbytečný crafting.

85%
Czechgamer.com
12. 3. 2019
Skutečně vydařená rubačka, kde se to válejícími končetinami jen hemží. Máte-li po ruce pár podobně naladěných přátel, určitě vyzkoušejte!

4/5
GameSite.sk
27. 5. 2018
Co-op akcia vo Vermintide 2 je jednoznačným krokom vpred. Vylepšuje snáď každý aspekt hry a dokonca sa mu ani nepodarilo pokaziť nič z toho dobrého, čo prevzal z pôvodnej verzie – a to je v dnešnej dobe ozajstná rarita. Môžete sa tešiť na skutočne dlhodobú zábavu, nič však nedostanete zadarmo. Neúspech vás neraz zabolí a možno vás aj trochu odradí, no o to intenzívnejšia bude radosť a satisfakcia po...

85%
Bonusweb
1. 4. 2018
Pokračování brutální kooperativní akce Warhammer: Vermintide je ve všech ohledech lepší než jednička. Dobře navržené úrovně, skvělý dojem z bitek, co více si přát?

4/5
Hrej.cz
19. 3. 2018
Práce deratizátora ještě nikdy nebyla zábavnější. Vermintide 2 dokazuje, že na krysy je lepší jít s obouruční sekyrou než s obligátní píšťalkou.

9/10
Tiscali Games
17. 3. 2018
Větší, dravější, surovější, dynamičtější, propracovanější, bohatší. Zkrátka lepší. Hra, která ukazuje, jak má vypadat kvalitně provedené pokračování. Nejen, že se výborný základ hratelnosti od minula dočkal vybroušení takřka k dokonalosti, tvůrci též zapracovali na podpůrných mechanikách a systémech, kde bylo potřeba. Výsledkem je přepychová, krví zbrocená zábava.

8/10
Zing
12. 3. 2018
Ve srovnání s prvním dílem hry je vidět řada (menších) vylepšení, která potěší především fanoušky prvního dílu a z druhého dílu zároveň dělají výborný startovací bod pro nové hráče. Ti, kteří ale prvním dílem přesvědčeni nebyli, nebudou nejspíš přesvědčeni ani tentokrát. Tohle si skutečně oblíbí jenom určitý typ hráčů.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře