Two Worlds II


76%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Recenze

7/10
Zing
24. 1. 2011
Máme pocit, že Two Worlds neudělá díru do světa ani podruhé, ale i tak se nemá za co stydět. Všem příznivcům RPG s klidem doporučujeme, bez ohledu na to, jestli jedničku hráli, nebo ne.

7/10
Tiscali Games
12. 1. 2011
Propracované RPG, které vcelku úspěšně roubuje poctivost staré školy na moderní zpracování. Díky svébytnému přístupu ke konvencím žánru je plnohodnotnou alternativou ke slovutnějším titulům, ale neumí se vyvarovat jistého pocitu chudokrevnosti, pramenícího nejspíš z nedostatečně prokresleného světa.

82%
GamePark
9. 12. 2010
Když před dvěma lety přišel na pulty obchodů ambiciózní počin jménem Two Worlds, vyvolal řadu rozporuplných reakcí. Šlo o rozsáhlé a propracované RPG, avšak bylo znát, že tvůrci do něj necitlivě nacpali vše, co je napadlo. Výsledný produkt byl přebujelý, nepříliš nekonzistentní a k optimální funkčnosti měl docela daleko. Polští vývojáři, kteří sami připustili, že jednička nedopadla úplně ideálně, nyní...

4/5
Hrej.cz
24. 11. 2010
Two Worlds II je téměř po všech stránkách výborné RPG. Nechybělo mnoho a stalo by se letošní jedničkou v žánru. V nablýskané fasádě jsou ale drobné trhliny.

ENCS