Dark Souls II


93%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3
xbox-one
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Dark Souls II v porovnání s podobnými hrami? Dark Souls II nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

90%
GamePark
6. 4. 2014
Některé hry vás už ze své podstaty nabádají k tomu, abyste ztratili nervy a s nenávistí vyhodili svůj počítač okamžitě z okna. Problém nastane v ten moment, když se čistou náhodou bude v danou chvíli pod vašimi okny pohybovat sousedův zvířecí miláček a váš přístroj jej velmi nehezkým způsobem zarazí do země. Nehledě na to se ale tento risk čas od času vyplatí přijmout. V nejednom případě se totiž kousky,...

9/10
XboxWeb.cz
21. 3. 2014
Dark Souls II rozhodně není pro každého. Je to totiž jedna z nejvíce, jestli ne jediná, hardcore akčních her, která je klasickým velkým titulem pro konzole. Budete umírat a to hodně, a bude se jednat o zkoušku vaši vytrvalosti a trpělivosti. Ovšem ti, kteří touto zkouškou úspěšně projdou, budou odměněni opravdu jedinečným herním zážitkem a dobrým pocitem z úspěchu.

10/10
Tiscali Games
14. 3. 2014
Dark Souls II je v některých ohledech pozměněnou formulí původní hry. Ne všechny změny se vám musí zpočátku líbit, ale časem poznáte, že dávají smysl a výsledek je pak jasný. Dakr Souls II je nekompromisní zábava na desítky hodin, která rozvibruje ruce adrenalinem, bude vás trápit, ale nebude k vám nespravedlivá. Je jen velmi náročná.

PLENCS