Tennis World Tour


30%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Tennis World Tour v porovnání s podobnými hrami? Tennis World Tour byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

1/5
GameSite.sk
28. 6. 2018
Tennis World Tour je titul, do ktorého mnohí tenisoví fanúšikovia vkladali obrovské nádeje. Žiaľ, na hre nie je takmer nič, čo by stálo za to. Chýba jej ľahkosť, intuitívnosť a niečo, čo by vás chytilo za srdce – jednoducho duša. Ruky preč, toto je naozaj iba pre otrlých.

3/10
Zing
19. 6. 2018
Co si pamatuji, tak příšernější tenisovou hru jsem nejen za poslední roky určitě nehrál. Tady bohužel asi ani obří záplatování nepomůže.

40%
Czechgamer.com
8. 6. 2018
Tenis, který zůstal stát daleko za očekáváním. Sice představuje zajímavé prvky, nicméně samotná prezentace nestojí za moc.

1/5
Hrej.cz
4. 6. 2018
Tennis World Tour je zoufalý pokus o návrat na vlnu tenisových her a svým způsobem sprosté znásilnění odkazu série Top Spin. Pokud máte tenis jen trochu rádi, vyhýbejte se obloukem. Pokud ne, tak ještě větším.

3/10
Doupě
3. 6. 2018
Jak je jistě patrné z recenze, výsledkem jsem extrémně rozhořčen a i nadále smutně doufám v plnohodnotný Top Spin 5, který vrátí sérii zašlou slávu a konečně přijde s kvalitním tenisem nové generace. Protože my ho sakra potřebujeme. Prozatím nezbývá, než sledovat pravidelné aktualizace, které napraví alespoň některé nedodělky a chybějící herní prvky. 

4/10
XboxWeb.cz
2. 6. 2018
Z velkého očekávání se stalo ještě větší zklamání, protože takhle špatný tenis jsem snad ještě nehrál. Nevyvážená obtížnost, nezábavná hratelnost, chybějící obsah nebo podivná licence v kombinaci s průměrnou grafikou zajistily, že hrát Tenis World Tour nebyla zábava, ale čiré utrpení, které se navíc s každým dalším zápasem jenom prohlubovalo. I v případě, že máte tenis rádi, radši si sežeňte Xbox 360...

3/10
Gamebro
27. 5. 2018
Sportovní žánr je na poli videoher velmi oblíbený, chtěný a velmi dobře výdělečný. Proto si na našich herních platformách můžeme každý rok zahrát nový fotbal, basketbal, hokej nebo box, ale sem tam se dočkáme i „alternativního“ sportu, který nevychází až tak často a tím je právě tenis. Francouzská vývojářská společnost Bigben Interactive, která již má zkušenosti například s Rugby se vrací ke svým kořenům,...

ENCS