Tennis World Tour 2


47%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
nintendo switch

Recenze

40%
Bonusweb
18. 10. 2020
Druhý Tennis World Tour se nehraje špatně. V ostatních aspektech však selhává, čímž zahazuje slibný potenciál. Dlouhé čekání na opravdu povedenou tenisovou hru tak stále nekončí.

5/10
XboxWeb.cz
17. 10. 2020
Tennis World Tour 2 si zlomil ruku už při podání a soupeř mu následně return poslal přímo do koulí. Takto ošklivou hru už jsem dlouho neviděl a stejně tak chudou prezentaci. Pak tu máme zbytečné kartičky, technické přešlapy a to všechno výborný pocit ze samotného tenisu opravdu nezachrání. Leda tak opravdu velké sleva, díky níž člověk zavře oči a nakonec přece jen otevře svou peněženku.

2/5
Hrej.cz
9. 10. 2020
Ucházející gameplay a mírně vylepšené animace nevykoupí obsahovou chudost, slabé audiovizuální zpracování ani absenci tenisové atmosféry. Král žánru v podobě Top Spin 4 zůstává na míle daleko.

5,5/10
Respawnpoint
6. 10. 2020
Tennis World Tour 2 mohl být skutečně dobrou hrou a překonal by i sám sebe. Bohužel nám to ale kazí dvě obrovské chyby, které celou hru znepříjemňují a dělají z ní jen dojnou krávu na peníze. Pokud si ji tedy plánujete koupit, tak v současném stavu v ní nejspíše uspokojení nenajdete. Mód kariéry je neuvěřitelně nevyvážený a online nikdo zase nahraje. A navíc ty mikrotransakce. K těm snad není třeba...

5/10
Vortex
1. 10. 2020
Tennis World Tour 2 je rozhodně lepší než první díl od studia Breakpoint. Dokonce je to překvapivě lepší a přesvědčivější simulace než AO Tennis 2, který vyvinul také tým Big Ant. Jenže ve všem ostatním kromě samotného tenisu novinka zaostává. A byť by příjemný pocit ze hry měl být tím rozhodujícím, sám o sobě prostě nestačí.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře