Mario Tennis Aces


74%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Mario Tennis Aces v porovnání s podobnými hrami? Mario Tennis Aces byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
16. 7. 2018
Pokud se těšíte na turnajová klání v klasickém i trochu šílenějším tenisu s vašimi oblíbenými postavami z Mariova univerza, pak zde najdete, co hledáte. Potěší i lokální multiplayer, ale naopak zamrzí méně schopný matchmaking a nesmyslně obtížná, frustrující kampaň pro jednoho hráče.

3,5/5
Nbase
20. 6. 2018
Mario Tennis Aces je dobrá sportovní hra. Může se zdát zprvu složitá, ale právě v této složitosti naleznete zábavu. Má velice průměrný příběh, který je chvilkami zábavný a úrovně v něm mají dost variace, abyste se nezačali nudit. Díky příběhu se také tohle složité ovládání dobře naučíte. Ostatní módy hry jsou také poměrně dobré, až na mód s pohybovým ovládáním, které není zdaleka tak dobré, jaké by...

3/5
Hrej.cz
20. 6. 2018
Příjemně hluboké herní mechanismy a důraz na skill dělají z Mario Tennis Aces nejzábavnější pojetí tenisu současnosti. K Nintendovské dokonalosti hře ale chybí víc variability.

90%
Bonusweb
20. 6. 2018
Mario Tennis: Ultra Smash na Wii U se nehrál špatně, rezervy měl ovšem po stránce obsahu. Mario Tennis Aces tuto výtku napravuje. Přidává nové herní mechanismy a skvělý příběhový režim.

8/10
Zing
20. 6. 2018
Pokud jste zapřísáhlí fanoušci tenisových simulací, Mario Tennis Aces pro vás zřejmě nebude. Jestli ale upřednostňujete zábavu před realismem, mohl by se vám, nehledě na váš vztah k tenisu, nejnovější titul s Mariem v hlavní roli trefit do noty.

ENCS