Steep: Road to the Olympics


57%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4
windows
xbox-one
xbox one x
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Steep: Road to the Olympics v porovnání s podobnými hrami? Steep: Road to the Olympics byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

66%
Czechgamer.com
12. 2. 2018
Slušné rozvetvenie základu, ale z pohľadu najväčšej športovej udalosti tohto roku to skôr pôsobí polovičato

2/5
Hrej.cz
12. 1. 2018
Mohl to být hit. Mohlo to být něco, co bude mnohými odsuzovaný Steep prezentovat jako hru mnoha tváří. Takhle by si tu olympijskou část měl ale raději schovat do promrzlých dlaní.

6/10
XboxWeb.cz
9. 1. 2018
Za docela hodně peněz tak Road to the Olympic nenabízí adekvátní obsah a celé DLC těží hlavně z toho, že co se týče blížících se olympijských her, jinou možnost vyzkoušet licencovaný produkt hráči nemají. Doporučil bych počkat na slevu po skončení her, ale je otázkou, jestli po olympiádě bude mít o toto DLC ještě vůbec někdo zájem. Je docela škoda, že z něj Ubisoft nedokázal vytěžit víc, a hlavně nabídnout...

6/10
Tiscali Games
20. 12. 2017
Obrovský potenciál Ubisoft promarnil a přinesl rozšíření, po němž po skončení Olympijských her asi nikdo moc nevzpomene. Hra je plná nedokonalostí, které na každém kroku prozrazují, že Ubisoft vsadil primárně na přitažlivost licence. Nejpovedenější jsou asi nové módy sjezdového lyžování a slalomu, případně Slopestyle, ale ani ty nezahladí celkovou pachuť z toho, že rozšíření mohlo být výrazně lepší.

ENCS