NHL 18


60%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps4
xbox-one
xbox

Recenze

80%
Czechgamer.com
9. 10. 2017
NHL 18 přináší pár novinek, ale jinak je to stále ten samý hokej co loni.

7/10
XboxWeb.cz
26. 9. 2017
NHL 18 nabízí zase ten nejlepší hokej, nicméně bez konkurence je tohle hodnocení vždy takové jednostranné. Každoročním plusem je český překlad formou titulků, který je opět na vysoké úrovni a jenž mnohým hráčům usnadní orientaci v tomto virtuálním hokejovém světě. Další novinky tu jsou, ale je jich proklatě málo, takže cena za hru, jako by šlo o nový titul, je diskutabilní. Pro nové hráče, kteří NHL...

0/10
Gamebro
24. 9. 2017
Obři herního průmyslu jako je Electronic Arts platí u některých hráčů za zosobněné zlo z nejhlubšího kapitalistického pekla. Každoročně vycházející sportovní simulace této firmy jen posilují její stigma „dojičky“ konzumentů. V podobě NHL 18 (koupit hru) vysílá do boje dalšího adepta na nenávistné reakce, ovšem tentokrát by hráči mohli být příjemně překvapeni.

3/5
Hrej.cz
21. 9. 2017
Pořád poměrně kvalitní hokej, který doplácí na relativně malý trh a tudíž i na nezájem vydavatele. Že bude největším tahákem nový klub Vegas Golden Knights bylo jasné už od začátku, otázkou nicméně je, jestli to není málo. Některé další změny byste ale na rozdíl od minule určitě ocenili.

8/10
Tiscali Games
15. 9. 2017
Prostřednictvím NHL 18 zavedená hokejová série překonává sama sebe. Zasypává hráče opravdu velkým množstvím zásadních novinek, jako je Skill Stick pro bránění, mód hry tři na tři nebo možnost vystavět si svůj tým. Díky rozsáhlým tréninkovým blokům navíc všechny tyto novinky, ale i stávající prvky jednoduše vstřebáte. NHL je proto ideální příležitost pro nové hráče vstoupit do série. O tom, že ho musí...

70%
Bonusweb
14. 9. 2017
Letošní ročník přináší jen minimum změn, situaci však zachraňuje skvělý arkádový režim 3 na 3. Příště už by to ovšem chtělo nový engine.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře