Steep


70%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Steep v porovnání s podobnými hrami? Steep byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

70%
GamePark
9. 1. 2017
Musím uznat, že výjimečných her se nám dostává opravdu po skromnu. Je třeba upřesnit, co vlastně výjimečnou hrou je. V tomto případě něco, co už neokopírovalo několik studií a jedná se o takový žánr hry, na který nejsme zvyklí. Něco, co zde doposud chybělo, co nás něčím dokázalo překvapit a z prvu jsme si ani netroufli odhadnout, co od takovéto hry čekat. Do těchto kritérií přesně zapadá STEEP.

7/10
Tiscali Games
16. 12. 2016
Mávnout nad Steep rukou, jako nad solidním základem pro případné pokračování, by bylo trochu nefér, ale do jisté míry to sedí. Přesto vás dokáže volné ježdění v obrovském otevřeném světě zabavit na několik hodin, pokud dokážete přimhouřit oči nad nejednou nedomyšleností a chybkou.

4/5
Hrej.cz
12. 12. 2016
Steep rozdělí komunitu na část, která jej bude vychvalovat až k těm nejvyšším vrcholkům, a na tu, která mu nepřijde na jméno. Před tím, než si jej pořídíte, si musíte ujasnit, jaká jsou vaše očekávání. Recenze vám v tomto ohledu napoví, ale věřte, že správnému publiku se Steep náležitě odmění.

60%
Bonusweb
11. 12. 2016
Pokud doufáte ve strhující hru věnovanou zimním sportům, doufejte dál. Ze Steep budete zklamaní.

7/10
XboxWeb.cz
8. 12. 2016
Steep rozhodně není úplně špatnou hru, jak by mohlo z textu vyplynout, ale z potenciálu tématu se podle mého dalo získat o dost více. Škoda šance, třeba pokračování bude lepší, jak ostatně bývá u nových značek z portfolia Ubisoftu zvykem.

7/10
Zing
8. 12. 2016
Steep si zaslouží pozornost díky zpracování adrenalinových zimních zážitků a zajímavému hernímu prostředí, jen je obrovská škoda, že je tak bez života.

DEENPLCS