Section 8: Prejudice


72%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Section 8: Prejudice v porovnání s podobnými hrami? Section 8: Prejudice byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Zing
9. 7. 2011
Section 8: Prejudice je hra s nudným singleplayerem a výborným multiplayerem. Pokud si ji koupíte za účelem vydatné zábavy s přáteli, nebudete zklamáni. Pokud vás ale hra pro více hráčů nechytí, na hru si po týdnu už ani nevzpomenete. Vzhledem k tomu, že se ale jedná o velmi levný titul (800 MS bodů/200 Kč), si ten risk myslím můžete dovolit.

4/5
Doupě
2. 6. 2011
Můžete si tedy vybrat, zdali ze svého vojáka uděláte těžko zničitelný stroj na zabíjení posílením účinnosti zbraní a štítů, nebo raději investujete do rychlosti, stealth štítů či aktivního stabilizátoru pro lepší manévrovatelnost s jetpackem. Takto si můžete nakonfigurovat až šest postav a během hry mezi nimi libovolně přepínat. Dokonce i po respawnu je přímo na mapě možné kdykoliv postavu vyměnit...

3/5
Hrej.cz
20. 5. 2011
Section 8: Prejudice je naprosto bezduchá hra, u které je úplně jedno, zda by hodnocení šlo o bod nahoru, či dolů. Doporučujeme pouze při akutním nedostatku multiplayerových akcí, akutním dostatku peněz, či nutnosti zůstat doma se zlomenou nohou.

78%
GamePark
19. 5. 2011
Při hraní Section 8: Prejudice nás pronásledovala otázka: tohle že se prodává za třináct eur? A protože odpověď zní ano, Prejudice opravdu seženete za 13 eur, nabízí se další, neméně palčivá otázka: co způsobuje, že jiné (srovnatelné) hry stojí nejméně třikrát tolik? Hledání odpovědi raději přenecháme jiným a spokojíme se s pouhým konstatováním, že skvěle hratelný titul, který v mnoha ohledech překonává...

DEENCS