Saints Row: Gat out of Hell


53%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: 3ds
ps4
windows
ps3
xbox-one
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Saints Row: Gat out of Hell v porovnání s podobnými hrami? Saints Row: Gat out of Hell byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

41%
Czechgamer.com
13. 2. 2015
Fanoušci série po něm s velkou určitostí sáhnou... Jestli jste ovšem v tomhle směru noví, porozhlédněte se raději po plnohodnotné čtyřce.

3/5
Doupě
29. 1. 2015
Gat out the Hell je svižný datadisk, který mohu doporučit i těm co obvykle nemají otevřený svět rádi. Příběh zde hraje na silnější linku a nechybí tady ani vtip, který je brán více vážně, než jste od tvůrců zvyklí.

5/10
Tiscali Games
24. 1. 2015
Saints Row IV s pocitově horší grafikou, větším množstvím bugů a celkově s mnohem menší a neustále se opakující porcí zábavy. Ani obvyklá bizarní podívaná vás tentokrát nepřiměje přehlédnout celou řadu chyb.

3/5
Doupě
24. 1. 2015
Co říci na závěr? Gat out the Hell je svižný datadisk, který mohu doporučit i těm co obvykle nemají otevřený svět rádi. Příběh zde hraje na silnější linku a nechybí tady ani vtip, který je brán více vážně, než jste od tvůrců zvyklí.

2/5
Hrej.cz
23. 1. 2015
Méně humoru a hlavně obsahu dělá z Gat out of Hell titul, který můžete s klidným srdcem minout, aniž byste o cokoli přicházeli.

65%
Bonusweb
23. 1. 2015
Série Saints Row dlouho čelila posměškům, že jen kopíruje slavnější a úspěšnější městskou akci Grand Theft Auto. Jenže to už dávno není pravda. S každým dalším vydaným pokračováním je totiž Saints Row ujetější a ujetější. A nejnovější výlet do pekel to jen potvrzuje.

DEENPLCS