Metro: Last Light


81%

Průměr z 15 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Metro: Last Light v porovnání s podobnými hrami? Metro: Last Light byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
GamesWEB.sk
14. 7. 2013
Nové Metro splnilo očakávania, opravilo chyby predchodcu a prinieslo pomerne netradičný zážitok, ktorý môže väčšina západných hitov ticho závidieť. Kombinácia skvelého audiovizuálneho spracovania, pohlcujúcej atmosféry a pomerne hlbokého príbehu funguje na výbornú. Pripočítajte si k tomu ešte skvele režírované cut-scény, ktoré často predstavujú prekvapivo silný amalgám emócií a dostanete hru, ktorej...

80%
DD World
14. 7. 2013
Metro: Last Light rozhodně mělo mnohem mnohem navíc i v těch podmínkách, ve kterých vznikalo. Tvůrci nemuseli vymýšlet nic nového, dělat nový engine ani nic podobného, a prostě měli jen vylepšit všechno, co bylo v prvním díle. Udělali skoro opak. Pár povedených lokací skoro úrovně STALKERu a zábavných herních okamžiků, nezachrání celou hru plnou hodně špatných prázdných, skyriptovaných a nudných lokací...

7/10
Recenzeher.eu
3. 6. 2013
Metro Last Light je přímočará akce se skvělým příběhem, který vás nebude chtít ani na minutu pustit, takže mu i ty koridory odpustíte. Ono taky, jak nedělat koridory, když je člověk v Metru.

7/10
InGamer.cz
3. 6. 2013
Metro: Last Light představuje skvělou FPS výpravu, kterých se dnes nachází na trhu poskrovnu. Strhující příběhová linka, dechberoucí atmosféra, řešení dospělých témat a oslnivé grafické zpracování jednoznačně poukazují na dobrou hru. Škoda jen lineárního postupu a četných naskriptovaných situací.

70%
GamePark
3. 6. 2013
Metro: Last Light není v žádném případě obyčejnou střílečkou, kterou by bylo možné jen tak přehlédnout. Už z úcty k prvnímu dílu jsme se těšili na to, co vývojáři předvedou, i když nám bylo jasné, že k dokonalosti to bude ještě pár čísel mít.

70%
GamePark
2. 6. 2013
Navštívit Brno a ptát se kolemjdoucích na cestu k metru dokáže v dobách smutku posloužit jako skvělá zábava, nicméně vysmívat se obyvatelům menších měst v Rusku proto, že nemají moskevské metro v tom stavu, jak jej popisuje Dmitry Glukhovsky ve své novele Metro 2033, by asi přílišné logiky nepobíralo. Alespoň v něm však nejsou takové dávky radiace a mutantů v porovnání s povrchem, kvůli čemuž se do...

4/5
Doupě
29. 5. 2013
Ale navzdory tomu mohu Last Light jen doporučit, protože je podle mého podařenější a chytlavější hrou, než představovalo původní Metro 2033. A už to mělo něco do sebe.

95%
Czechgamer.com
27. 5. 2013
Výborná hra, která si vás získá ať už svojí atmosférou nebo příběhem, a které chybí k maximální kráse jen pár drobností.

9/10
Konzolista.cz
23. 5. 2013
Metro: Last Light je jednou z nejlepších atmosférických akčních her, jakou si můžete na současných konzolích zahrát. Pohltí vás nejen atmosférou, ale i dobře napsaným příběhem, povedenou a hlavně rozmanitou hratelností, navíc vás ohromí audiovizuálním zpracováním, které ukazuje, že jde z konzolí vyždímat ještě nějaký ten výkon. Jedinou kaňkou je umělá inteligence, někomu možná bude vadit i nepřítomnost...

8/10
Eurogamer.cz
18. 5. 2013
Metro: Last Light je jednoznačně lepší než první díl. Má parádní příběh, nadupanou grafiku, zajímavé prostředí a zábavné přestřelky s lidskými bojovníky. Přesto výsledek není dokonalý, protože, kulantně řečeno, neslavně dopadla umělá inteligence mutantů, hráč je neustále vytrháván z intenzivního zážitku nespojenými animacemi a na pár místech nedoladěnými skripty. Naštěstí všechny slabší stránky přebije...

8/10
Zing
18. 5. 2013
I přesto, že se najdou nepříjemnosti a chybky, je Metro: Last Light skvělým survival hororem, který se nenechal zatáhnout do víru akčních stříleček a zůstal věrný své předloze. Díky tomu si z moskevských tunelů odnesete unikátní a chutný zážitek, který jen tak nezapomenete.

5/5
Hrej.cz
17. 5. 2013
Neotřelý zážitek, který se jen tak nepřejí a pár ukradených kolejí mu nemůže zabránit v dojetí na konečnou. Na to mixuje filozofický přesah se zběsilou akcí až moc dobře a nabízí příliš unikátní a úžasný herní svět.

85%
Bonusweb
16. 5. 2013
Pokračování akce Metro 2033 přináší novou a ještě lepší porci dobrodružství v útrobách moskevského metra.

7/10
Tiscali Games
15. 5. 2013
Pro nadšené fanoušky ročníku 2033 povinnost, pro milovníky slovanských her důvod zajímat se, ale ani famózní grafické zpracování nepomáhá překlenout jalové herní momenty a hluchá místa scénáře, vařeného hlavně z vody. Sice radioaktivní, ale pořád vody.

8/10
Zing
13. 5. 2013
I přesto, že se najdou nepříjemnosti a chybky, je Metro: Last Light skvělým survival hororem, který se nenechal zatáhnout do víru akčních stříleček a zůstal věrný své předloze. Díky tomu si z moskevských tunelů odnesete unikátní a chutný zážitek, který jen tak nezapomenete.

DEPLENCS