Patapon 2 Remastered


76%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: playstation 4
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Patapon 2 Remastered v porovnání s podobnými hrami? Patapon 2 Remastered byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/5
GameSite.sk
27. 2. 2020
Patapon 2 dokazuje, že aj v jednoduchosti je krása. Oproti prvému dielu má pokračovanie zopár noviniek, no autori to neprehnali a dodali hráčom jedinečný titul, ktorý si aj po 12 rokoch od svojho prvého vydania nájde svojich fanúšikov. Remasteru sa podarilo úspešne priniesť Patapon 2 zo starého PSP na moderné PS4 konzoly, i keď režim pre viacerých hráčov musel byť obetovaný a menšie technické nedostatky...

65%
Bonusweb
15. 2. 2020
Pokud jste fandové rytmických her, série Patapon vám určitě není cizí. Teď se vrací, a to ve verzi pro velké obrazovky. Remaster je fajn, ale potýká se s problémem, který může pořádně zkazit zábavu.

8/10
Tiscali Games
13. 2. 2020
Rytmická legenda se vrací ve velmi zdařilém remasteru. Pokud chcete hravou hru pro svoji televizi, nechoďte dál. Jen pozor na předávkování! Pata, pata, pata pon!

8/10
Doupě
9. 2. 2020
Patapon 2 je velmi příjemný a návykový návrat ke klasice, která by se z našich zařízení neměla snad nikdy vytratit a ve 4K rozlišení vypadá díky unikátnímu stylu opravdu báječně. Bohužel jsou zde menší neduhy v podobě občasné nepřehlednosti. Nabízí především jednoduchou, ale přitom i dostatečně hlubokou a náročnou hratelnost, která může zabavit publikum od nejmladších až po zkušené herní matadory....

ENCS