Maid of Sker


62%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
xbox-one
xbox
nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Maid of Sker v porovnání s podobnými hrami? Maid of Sker byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6,3/10
Centrum Her
5. 8. 2020
Najnovšie dielo z dielne štúdia Wales Interactive sa nesie v hesle (pod)priemernosti. Neoriginalitu a otrepané herné mechanizmy nedokáže vyvážiť ani zaujímavý príbeh.

5/10
Zing
30. 7. 2020
Maid of Sker je ve výsledku bohužel zcela průměrným a zapomenutelným titulem. Náladová umělá inteligence nepřátel a jejich design titulu strašně ubližuje a hra je ve výsledku velmi frustrující. Za vypíchnutí ale stojí některé hádanky, vizuální zpracování a uchu lahodící soundtrack.

65%
Bonusweb
29. 7. 2020
Maid of Sker je jen průměrnou hororovou schovávačkou, která těží z originálního zasazení inspirovaného velšským folklorem. Kromě spousty žánrových klišé vyniká mimořádně pomalým pohybem hráčova avatara.

6,5/10
Sector.sk
28. 7. 2020
Maid of Sker mohol dopadnúť rovnako dobre ako The Shining (Žiarenie) od Stevena Kinga – opustený hotel, paranormálne javy, možné šialenstvo a odhalenie záhady. Ľudský mozog je plný záhad a možno aj to, čo vidíte očami postavy, sú len preludy. Alebo nie? Ak máte radi výzvu a horor, určite titul odporúčam. Od vývojárov sme toho priveľa nečakali, ale dobré referencie na scenáristov sľubovali čosi viac...

69%
Alza
28. 7. 2020
Maid of Sker vás dokáže udržet v napětí, nabídnout slušnou atmosféru a také potrápit váš mozek. Pokud však hledáte titul, při kterém vám budou stát vlasy stát hrůzou, budete se muset poohlédnout někde jinde.

6/10
Doupě
21. 7. 2020
Maid Of Sker je navzdory očekávání a slibům víceméně průměrným pokusem o ztvárnění intenzivního survival hororového zážitku. Řadu slibných motivů z oblasti hratelnosti či celkové atmosféry však vývojáři nevyužili na maximum, a tak se titul bohužel zařadí po bok ostatních ne úplně zajímavých procházek s nádechem tajemna. Hlavní tahák v podobě důrazu na zvukové vjemy je sice citelný, bohužel nefunguje...

CS