Carrion


81%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
nintendo switch
macos
linux
ps4
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Carrion v porovnání s podobnými hrami? Carrion byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Doupě
16. 8. 2020
Carrion je jedinečným indie titulem, který naznačil, že hororové hry se nemusejí nutně rovnat walking simulátorům. Tato chapadlovitá jednohubka zaujme jak netradičním konceptem hratelnosti, tak rovněž líbivou pixel artovou grafikou. Pokud hledáte nenáročnou, avšak výživnou hru na jeden až dva večery, jistě nebudete litovat. Majitelé Xbox Game Passu navíc mají titul dostupný ve své knihovně v rámci...

4/5
Hrej.cz
13. 8. 2020
Příjemná oddechovka s výbornými nápady, kterou kazí jen lehce krkolomné ovládání a postupně nastupující mírná repetetivnost.

8/10
Sector.sk
7. 8. 2020
Carrion je veľmi pôsobivá a netradičná hra. Ste monštrum, krvilačné, neštandardne sa pohybujúce a s veľmi kvalitným spracovaním ako seba, tak aj sveta. Možno ten svet mohol byť o niečo menej chaotický, ale ak nebudete dlho blúdiť, je veľmi dobre hrateľný a zábavný. 

8/10
Zing
29. 7. 2020
Carrion je krátkým, ale uspokojujícím zážitkem, který vyniká v zábavné hratelnosti a chytře navržených úrovních. Za zmínku stojí i sekvence ve kterých hrajete za člověka a jejich závěrečné odůvodnění. Pokud nebudete od příběhu čekat příliš a půjdete do této hry s realistickým očekáváním, budete se královsky bavit.

80%
Alza
27. 7. 2020
Krvavá 2D akce Carrion je minimalistickým veledílem, které je zacíleno na starší hráčskou generaci vyrostlou na velkolepých hororových dílech schopných i přes absenci aktuálních technologií řádně vyděsit. Toužíte-li na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být krvelačným monstrem bez skrupulí, pak je pro vás Carrion jasná volba.

85%
Czechgamer.com
24. 7. 2020
Jistě, nikdy nebudeš na titulní stránce Vogue - ale to ani já! Myslím, že jsi rozkošná.

ENCS