Remothered: Broken Porcelain


44%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
xbox
ps4
nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Remothered: Broken Porcelain v porovnání s podobnými hrami? Remothered: Broken Porcelain byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

40%
Czechgamer.com
7. 4. 2021
Nepodarený horor s úžasnou hudbou

4/10
Doupě
6. 12. 2020
Netušíme, co se v týmu Stromind Games za ty dva roky stalo, ale Remothered: Broken Porcelain je prohra na plné čáře. Hra oproti svému předchůdci nepředstavuje napínavý thriller, ale sérii komických a nelogických momentů v podprůměrném grafickém podání. Ještě-li v sérii nováčky, rozhodně sáhněte raději po prvním dílu, protože tohle se jednoduše nepovedlo. V opačném případě si těch sedm herních hodin...

4,5/10
Sector.sk
25. 11. 2020
Remothered: Broken Porcelain už snáď ďalšie pokračovanie mať nebude. Urýchlené vydanie a množstvo technických chýb robí hru ťažko hrateľnou a určite ani samotný koncept nie je príliš lákavý. Autori mali príliš vysoké ciele a tie sa nenaplnili. A čo je horšie, hre chýbajú strašidelné elementy. A pokusy o vydesenie  v nečakaných chvíľach to nezachránia.

5,6/10
Centrum Her
6. 11. 2020
Zastaraná grafika, zabugovaní nepriatelia a celkový zlý technický stav.  Remothered: Broken Porcelain je hra, ktorú sa bez zásadnejších opravných patchov zatiaľ neoplatí kupovať.

4/10
XboxWeb.cz
30. 10. 2020
Porcelánová huba bloubá po Ashmann Inn a Jennifer pomalu zjišťuje, že s temným místem mají spojitost jak její noční můry, tak nejspíš i minulost. Co se zdálo jako sympatická atmosférická jednohubka s psychologickou vlečkou, skončilo jako rychlokvaška plná zabitého potenciálu. Chyby se vrství jak použitý toaletní papír a pod svým nánosem postupně přikrývají děj, postavy, a nakonec i hratelnost. A to...

40%
Alza
26. 10. 2020
Remothered: Broken Porcelan je nelineární survival horor, který bohužel (především kvůli předčasnému vydání) nedosáhl kvalit, které se od něj daly očekávat. Špatný technický stav nedovoloval plně se ponořit do příběhu a odhalování hrůzných překvapení hotelu Ashmann Inn.

CS