KURSK


35%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos

Podobné hry

Jak si vede hra KURSK v porovnání s podobnými hrami? KURSK byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/10
Doupě
11. 12. 2018
Kursk opravdu potěší jen fanoušky ruských atomových ponorek. Ostatní budou pouze naplno čelit nezáživnému příběhu, nudné hratelnosti a zejména otřesnému technickému stavu.

2/5
Hrej.cz
5. 12. 2018
Kursk je svým způsobem unikátní adventura s místy slušnou atmosférou, kterou táhnou ke dnu archaická rozhodnutí vývojářů, technické přešlapy, rozvláčné tempo a odfláklý konec.

30%
Bonusweb
15. 11. 2018
Kromě samotného nápadu nenabízí hra Kursk vůbec nic, proč byste si ji měli chtít zahrát. Je nudná a technologicky zfušovaná, takže se jí raději vyhněte obloukem.

4/10
Zing
15. 11. 2018
Kursk měl přinést nový a dosud neviděný koncept, kterým mohl nastolit nový adventurní podžánr. Bohužel byl však vývoj příliš uspěchán a k nám se tak dostala hra plná nedodělků, navíc bez ucelené vize. Navzdory všem svým nedostatkům si však i tento titul zaslouží alespoň to, abyste mu dali příležitost vám dokázat, že jeho původní myšlenka byla a stále je skvělá.

CS