Infernal


60%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Recenze

70%
Bonusweb
30. 3. 2007
Nezabiješ, nepokradeš, nesesmilníš. Tato přikázání se Ryanu Lennoxovi očividně nelíbila a přešel k jinému zaměstnavateli - do Pekla. Ovšem zástupci Nebe mu stále jdou po krku. A je na hráči, jak se s nimi vypořádá. Více v recenzi!

GamePark
21. 3. 2007
Polská vývojářská škola dosud nepatřila ve světě mezi ty nejznámější, tamní vývojáři se však tento nepříznivý stav snaží zuby nehty změnit. Vedle největšího studia Techland, které chystá hned několik vysokorozpočtových her, tu je o něco menší, o to ale talentovanější skupinka lidí, sdružených pod názvem Metropolis Software. Ti největší pamětníci si jistě budou dobře pamatovat pionýrskou dobu tuzemského...

6/10
Doupě
18. 3. 2007
Pokud máte při pouhém pohledu na sníh zmrzlé tlapky, pak by se vám Infernal mohl líbit. Jak je již z názvu patrné, jedná se o pekelný titul – a po dohrání dokonce můžeme směle prohlásit, že nejen kvůli tomu, že se děj odehrává v pekle a hlavní hrdina je Satanův poskok. Infernal totiž dokáže zahřát nejen na těle, ale i na duši.

2/5
Hrej.cz
16. 3. 2007
Hře, která se hodí jen pro určité lidi. Když vynecháme polákofily, tak jde o hráče nezasažené kvalitní akční produkcí a o nováčky do žánru.

7/10
Tiscali Games
7. 3. 2007
Infernal je více než povedená third-person akce, díky níž se budete dívat na temnou stranu síly tak trochu jinýma očima.

DECS