I am Alive


67%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3

Recenze

60%
GamePark
23. 10. 2012
Už je to hodně dlouho, ale kdysi jsem o téhle hře psal preview. A protože mě podobná katastrofická tématika zajímá, taky jsem se na hru hodně těšil. Autoři totiž slibovali naprosto jiný zážitek, než na jaký jsme byli ve hrách zvyklí. Měli jste zažít obří zemětřesení a poté pomalu prozkoumávat dál se postupně rozpadající město a přitom pěkně dlouho nenatrefit na živáčka. Jenže pak se ve vývoji zřejmě...

4/5
Hrej.cz
7. 4. 2012
Vynikající herní thriller, který operuje s vaší představou tušeného zla, jenž je povinností pro všechny fanoušky žánru. A nejen pro ně.

65%
Czechgamer.com
23. 3. 2012
I Am Alive v sobě skrývá několik dobrých nápadů, jako celek ovšem funguje jen na padesát procent a celkový dojem nezachrání ani několik let stará grafika.

7/10
Zing
15. 3. 2012
Pokud máte pokrk zombíků, padajících asteroidů a vetřelců, co nám raší z těl, je I Am Alive lékem pro vás. Nabízí totiž odvrácený pohled na katastrofický scénář a i když v některých aspektech pokulhává, za pár kaček se rozhodně vyplatí. O to více, když nebudete mít co hrát.

6/10
Tiscali Games
13. 3. 2012
Potenciál, který nabízí ruiny postapokalyptického města, zůstal z větší části nevyužitý. Hra sice nadhazuje řadu zajímavých nápadů, ale v mnoha ohledech zůstali tvůrci s jejich realizací na půli cesty. Ze hry je cítit, že původní plány byly mnohem ambicióznější a zážitku to nijak zvlášť neprospívá, stejně jako nevyvážená obtížnost.

Eurogamer.cz
9. 3. 2012

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře