I am alive (PS3)


64%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps3

Recenze

60%
GamePark
23. 10. 2012
Hra samotná tak bohužel nevystupuje z šedého koridoru průměrnosti. Neříkám, že se u ní nebudete bavit. Vzhledem k tomu, že se mi samotný námět přežít v rozbořeném velkoměstě moc líbí, jsem si hraní docela užil. Jenže hra samotná nenabízí nic navíc. Dostanete jen slušnou porci lezení, trochu toho střílení, ždibec taktiky a příběh, který skončí dřív, než vlastně pořádně začal. Ostatně hru se vám podaří...

5/10
GamesWEB.sk
21. 5. 2012
Pocit zmaru, to je to čo vo vás po dohraní tejto hry ostane. Pocit zmaru nad nevyužitím príležitosti, ktorú asi už asi len tak niekto nedostane.

75%
Game page
22. 4. 2012

8/10
Hrej.cz
9. 4. 2012
Vynikající herní thriller, který operuje s vaší představou tušeného zla, jenž je povinností pro všechny fanoušky žánru. A nejen pro ně.

65%
Czechgamer.com
24. 3. 2012
I Am Alive v sobě skrývá několik dobrých nápadů, jako celek ovšem funguje jen na padesát procent a celkový dojem nezachrání ani několik let stará grafika.

7/10
Zing
16. 3. 2012
Pokud máte pokrk zombíků, padajících asteroidů a vetřelců, co nám raší z těl, je I Am Alive lékem pro vás. Nabízí totiž odvrácený pohled na katastrofický scénář a i když v některých aspektech pokulhává, za pár kaček se rozhodně vyplatí. O to více, když nebudete mít co hrát.

6/10
Tiscali Games
14. 3. 2012
Potenciál, který nabízí ruiny postapokalyptického města, zůstal z větší části nevyužitý. Hra sice nadhazuje řadu zajímavých nápadů, ale v mnoha ohledech zůstali tvůrci s jejich realizací na půli cesty. Ze hry je cítit, že původní plány byly mnohem ambicióznější a zážitku to nijak zvlášť neprospívá, stejně jako nevyvážená obtížnost.

6,5/10
Sector.sk
12. 3. 2012
I Am Alive nie je úplne premárnenou príležitosťou. Ponúka veľmi zaujímavý herný koncept, ktorý však nevie predať a nedokáže do svojho vnútra vtiahnuť hráča. A aby toho nebolo málo, tak rozporuplnosťou pokračuje aj vo svojom obsahu. Dokáže ponúknuť naozaj silné momenty striedané otravnými pasážami, pri ktorých máte chuť konzolu vyhodiť von oknom. Nekonečný vývoj, problémy pri ňom a pravdepodobne aj...

7/10
Eurogamer.cz
10. 3. 2012
: Na jedné straně unikátní katastrofický a emoční epos ve stylovém balení, v němž se dá atmosféra krájet na velké kousky. Na té druhé straně ale zase stojí možná až přílišná náročnost, frustrující pasáže a několik polovičatých částí, v čele s méně povedenými souboji, nepochopitelným ukládáním a kostrbatým pohybem. Já jsem více času trávil na té první straně a kvituji, že hra vůbec vyšla, ale kde budete...

4/10
Konzolista.cz
10. 3. 2012
Ačkoliv má I Am Alive povedenou atmosféru a uvěřitelnou kulisu, hratelnost je daleko za očekáváním, a ani mnohdy frustrující obtížnost na zábavě rozhodně nepřidá. Pokud máte rádi hry z postapokalyptického světa, asi si I Am Alive neodpustíte, ale ostatní by měli oči obrátit spíše jiným směrem, tím, který ukazuje na konec roku a The Last od Us od Naughty Dogu. Pokus UbiSoftu je přesně takovou tou hrou,...

70%
XboxWeb.cz
8. 3. 2012
I Am Alive i navzdory opakování svých jedinečných prvků stojí za zahrání, protože atmosféra ze soubojů či unikátní fakt, že vás nutí riskovat, je něco nového a v jiné hře byste podobné věci jen těžko hledali. Jste-li už přesyceni klasickými střílečkami a dobrodružnými hrami, tak vás I Am Alive jistě příjemně překvapí a s trochou trpělivosti si jej užijete až do konce.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře