Alan Wake: American Nightmare (X360)


78%

Průměr z 14 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox 360

Recenze

75%
GameSite.sk
24. 6. 2012
Z noviniek poteší viacero zbraní aj nepriateľov a nový Arcade mód.

8/10
Recenzeher.eu
19. 6. 2012
Už celkem dlouho co jsme si zastříleli s takovou chutí. Alan na to jde totiž jinak, chytře, od lesa (a v tom lese i zůstane). Naservíruje hráči zábavný příběh s hutným scénářem, proložený kvalitním střílením potažmo svícením. Tak takhle ano, Remedy!

7,2/10
Herní web
12. 6. 2012
Alan převlékl svrchní oděv a neudělal dobře. Sako mu sedělo víc. Možná kdyby nebylo prvního dílu, možná kdyby byl ve vývoji déle nebo byl delší, zasloužil by si vyšší hodnocení. Některé změny ale byly určitě k lepšímu. Hudební doprovod doznal pozitivních změn, stejně tak HUD. Bohužel celý tento počin padá se zpracováním. Příběh je výborný, béčkový, plný kliše, ale leckomu nesedne. Takovíto hráči si...

65%
GamePark
24. 3. 2012
Alan Wake American Nightmare vlastně není ani plnohodnotná hra. Je to v podstatě jedna epizoda navíc, která má rozšířit zážitek ze stávající hry, i když pokud se vám líbily předchozí dvě přidané epizody The Writer a The Signal, z American Nightmare asi nebude moc nadšení. Během pěti až šesti hodin hraní si užijete především souboje, střelbu všeho druhu a také minimální množství nějakého toho vyšetřování....

7/10
Tiscali Games
10. 3. 2012
Velmi dobré rozšíření značky, které však až moc sází na souboje a ignoruje hlavní přednosti značky, kterými byly atmosféra, napětí, strach a příběh jako vystřižený z hororových klasik. Funguje to, baví to, ale jeden se nezbaví dojmu, že to celé je spíchnuté horkou jehlou.

85%
GameSite.sk
8. 3. 2012
Alan Wakes American Nightmare je výborným prídavkom, navyše stojí len 1200 MS Points. Obsahuje predovšetkým jedinečnú filmovú akciu, kvalitný sprievodný príbeh, zopár nových vylepšení a zmien do systému hrania. Poteší aj nový Arcade Mode, ale hlavne výborná dĺžka kampane jedného hráča, ktorá sa v závislosti od toho, či hráč robí všetko, čo sa dá, pohybuje od piatich do šiestich hodín. Experimentovanie...

8/10
Zing
6. 3. 2012
American Nightmare je potomek, po němž ve skrytu duše touží každý otec. Dítě, které nejspíš nikdy nevystoupí ze stínu svého rodiče, ale zároveň je dostatečně schopné na to, aby mu nedělalo ostudu.

75%
Czechgamer.com
6. 3. 2012
Jako zcela samostatný titul z Xbox Live Arcade nadprůměrné, jako (nepřímé) pokračování prvního dílu však jde o lehké zklamání.

8/10
Konzolista.cz
5. 3. 2012
Po dohrání příběhu jsme měli z Alan Wake: American Nightmare rozporuplné pocity, protože se jednalo o hodně krátkou zkušenost, navíc po zhruba polovině se opakovala. Nakonec nás ale Arcade režim přesvědčil o udělení větší známky, protože je neskutečně zábavný a dokáže vás udržet u televizní obrazovky po dalších několik hodin. Pokud jste měli původního Alana Waka rádi, a toužíte po nějakém tom akčnějším...

89%
XboxWeb.cz
5. 3. 2012
Alan Wakes American Nightmare je naprosto špičková XBLA hra, která si zaslouží opravdový obdiv. Za pár kaček totiž dostanete tří áčkovou hru, jejíž herní doba se zastavila na hodnotě šesti hodin. Takže smekám pomyslný klobouk, Remedy... Už aby tu byl Alan Wake 2.

8/10
Hrej.cz
2. 3. 2012
Možná nepatří mezi nejdelší, ale nový Alan Wake je v této cenové kategorii opravdu výhodná koupě, která královsky pobaví i postraší.

8/10
Sector.sk
29. 2. 2012
Americká nočná mora je viac menej veľkým testom pre novinky do ďalšej časti hry. Autori skúšajú zmeny v rozmanitých oblastiach, aby nám nakoniec mohli naservírovať správne prímesy do Alan Wake 2. Nedá sa povedať, že by sme všetky úpravy chceli vidieť aj v dvojke, no každá novinka ponúkla niečo zaujímavé. Zbrane priniesli silu a otvorené prostredia rozsiahlejšie možnosti, k tomu sa pomocou rozhovorov...

8/10
GamesWEB.sk
29. 2. 2012
Za 1200 MS bodov dostanete parádny Bčkový zážitok, ktorí aspoň trocha skráti, nám fanúšikom, čakanie na Alana Wake 2. Treba si však dať veľký pozor na to ako k hre pristupujete, pre tých, ktorý oddane vyznávajú pôvodné spracovanie Alana Waka táto hra nie je. Tí by totiž mohli byť veľmi sklamaní.

8/10
Eurogamer.cz
22. 2. 2012
I druhý Alan Wake nezůstává své dobré pověsti nic dlužen a nové dějství se tomu prvnímu i přes menší formát skoro vyrovná. Ano, je tu sice více akce a méně přežívání, a děj už vás za srdce určitě nechytí, ale skvělá atmosféra ve vynikajícím provedení zůstala v míře vrchovaté i podruhé, což se cení u menší a pouze stahovatelné hry obzvláště.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře