Famicom Detective Club


75%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Famicom Detective Club v porovnání s podobnými hrami? Famicom Detective Club byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8,5/10
Sector.sk
2. 6. 2021
Famicom Detective Club je ideálne duo hier pre milovníkov adventúr, vizuálnych noviel a japonských titulov. Má výborné scenáre, vlastné tempo, ale rozhodne sa oplatí hrať kvôli obsahu, aj keď sú to dosť statické hry a často sa preklikáte cez dialógy, postavy a obrazovky. Audiovizuálny remake sa vydaril – pod povrchom je poctivá starina, ale hrá sa na Switch veľmi dobre. Každý titul zaberie cca 12 až...

7/10
Doupě
21. 5. 2021
O Famicom Detective Clubu do vydání verze pro Switch vědělo minimum lidí. Série má určitě potenciál na to, abychom o ní slyšeli i někdy v budoucnu a dost možná to tak i dopadne, pokud se remakům zadaří. To ale nic nemění na tom, že skrz oba díly vás čeká tuna frustrace kvůli zastaralému stylu hratelnosti, který bych od moderního remaku určitě nečekal.

70%
Bonusweb
12. 5. 2021
Přes třicet let staré japonské detektivky z konce osmdesátých let se vracejí v novém kabátku. Příběhy jsou poutavé i po letech, nová grafika respektuje originál, hratelnost zůstává retro.

ENCS