Driver 3


47%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox
windows
ps2
gba

Podobné hry

Jak si vede hra Driver 3 v porovnání s podobnými hrami? Driver 3 byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

1,5/5
Doupě
28. 4. 2005
Třetí díl legendární akce Driver dorazil z konzolí už i na počítače. Pojďme se podívat, jak nám tento film, ehem, tedy hra, dopadla. Překonali autoři nástrahy konverze a vytvořili tak dostatečnou konkurenci sérii GTA, nebo jen (s)prostě nechali konzolovou hru běhat na počítačích? A proč se zmiňujeme o filmu? To vše rozřeší naše recenze.

5/10
Tiscali Games
22. 3. 2005
Nevydařený pokus o konkurenci pro Grand Theft Auto, který se stává horkým kandidátem na titul zklamání roku. Má sice i své světlé stránky, nad těmi však jasně převažuje obrovská kupa nedodělků a špatná optimalizace.

6/10
Tiscali Games
21. 7. 2004
Pokračování kultovní série, které se proti svým předchůdcům nijak zásadně nezměnilo a nabízí stále tu striktně lineární a zabugovanou zábavu. Není to vysloveně špatné, má to řadu světlých chvilek i vyslověně zábavných okamžiků, ale konkurence nespala a Driv3r jí už dnes sotva dýchá na záda.

CS