Spider-Man 3


66%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
wii
ps3
ps2
gba
psp

Recenze

3/5
Hrej.cz
23. 12. 2007
Velmi průměrná hra hřešící na reklamu související s filmovou předlohou.

6/10
Doupě
26. 7. 2007
Legendární Spider-Man se opět vrací na scénu a v podání mobilní hry kráčí po stopách třetího dílu stejnojmenného filmu. Nastává období plné změn a proslavený pavoučí muž musí začít bojovat především sám se sebou.

2/5
Hrej.cz
26. 6. 2007
Neexistuje žádný důvod, proč by majitelé Wii měli investovat do Spider-Man 3.

4/5
Hrej.cz
11. 5. 2007
Dobrá hra podle filmu a – to je důležité – perfektní hra sama o sobě.

Tiscali Games
10. 5. 2007
Velký skok pro marketingové oddělení, malý krok pro hráče. Místo podprůměrného portu jsme se dočkali mírně nadprůměrné hry. Je co oslavovat? Spidey vypadá lépe, hýbe se rychleji a snaží se být zábavnější. Ale stejně to pořád nestačí. Opět jenom pro skalní fanoušky. Ostatní mohou čekat dál.

7,5/10
Doupě
9. 5. 2007
Vše zlé zapomenuto! Po několika nepovedených pokusech se Spider-man konečně vrací zpět v plné síle – ve skvělé hře. Spider-man 3 tak na rozdíl od svých předchůdců není jen dalším titulem snažícím se svést na popularitě aktuálně promítaného snímku. Jde především o skvělou hru. Důkazem budiž už jen to, kolikrát spojení „skvělá hra“ padlo v perexu.

82%
Bonusweb
7. 5. 2007
Patříte k těm milionům lidí, co se nemohlo dočkat třetího dílu filmového Spidermana? Je vám líto, že už jste ho viděli? Máme pro vás skvělou zprávu: hra je opravdu dobrá a rozšiřuje dobrodružství s pavoučím mužem o množství zábavných hodin.

GamePark
3. 5. 2007
Filmový svět momentálně žije očekáváním jednoho z nejvyhlíženějších filmů tohoto roku. Není jim nic menšího než Spider-man 3, původně plánovaný jako závěr epické trilogie, ale jak to tak vypadá – série poběží dále. To bude mít vliv i na herní průmysl, jelikož zatím žádný Spider-man nespatřil filmové plátno, aniž by k této příležitosti nevyšla hra. Dosud šlo o multiplatformové kousky, a kvalita PC verzí...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře