Driver Parallel Lines


72%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
wii
ps2
xbox
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Driver Parallel Lines v porovnání s podobnými hrami? Driver Parallel Lines byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

6/10
Tiscali Games
16. 7. 2007
V paralelní linii pro PC naleznete sice druhý nejlepší díl celé série, ale na dnešní poměry je to jen průměr, který PS2 originál v ničem nepřekoná. Jestli pro vás je poměrně svázaná hra s pouze standardním zpracováním a bez jakékoli přidané hodnoty (žádný nový obsah, funkce atd.), to se musíte rozhodnout jenom sami.

4/5
Doupě
8. 7. 2007
Na sérii Driver jakoby dolehlo zvláštní prokletí, které nikdy nedovolilo zopakovat úspěch prvního dílu. Nebo se mu aspoň přiblížit. Druhý a tuplem třetí díl totiž zapadlo do hlubin zapomnění. Avšak malá jiskra naděje nakonec svitla u nového následovníka, Parallel Lines, jenž nyní dorazil na pulty obchodů.

75%
Bonusweb
2. 7. 2007
Driver se nenápadně vrací na svou domovskou platformu. Napjatí hráči čekají, zda půjde o fiasko hodné předchozího dílu, nebo se série svou kvalitou vrátí na počátek. Stačí kliknout a dozvíte se to v naší recenzi!

GamePark
29. 6. 2007
Příběh série Driver věru není jednoduchý. První díl vyšel v roce 1999, ještě předtím, než naplno propuklo šílenství kolem novodobého Grand Theft Auta. Neměl sice otevřenou strukturu, nicméně mise byly přímo nabity vzrušením. Zrodil se hit. Dvojka z nejvyšších příček poněkud ustoupila, přesto šlo o kvalitní hru, ovšem ověnčenou jedním velkým problémem – vyšla totiž jen na konzolích. Třetí díl toto faux...

CS