Burnout Dominator


83%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: psp
ps2

Podobné hry

Jak si vede hra Burnout Dominator v porovnání s podobnými hrami? Burnout Dominator byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

85%
Bonusweb
26. 4. 2007
Nejdivočejší arkádové závody jsou tady. O šanci zkusit si je nebudou ochuzeni ani majitelé PSP. A jak se hraje Burnout Dominator na kapesním zázraku? Skvěle.

8/10
Tiscali Games
18. 4. 2007
I když noví tvůrci vzali proslulý Burnout dle očekávání a své pověsti pěkně zkrátka, nic to nemění na faktu, že je stále čertovsky zábavný, ale hlavně velmi rychlý. Nicméně vytříbenosti svých dvou předchůdců jen těžko dosáhne.

8,5/10
Doupě
16. 4. 2007
Štěstí. Budete ho tentokrát potřebovat víc než kdy jindy – série Burnout se loučí se stařičkou PS2 v nostalgickém stylu, což znamená vyšší obtížnost na úrovni prvních dvou dílů. Novinka s podtitulem Dominator však na úkor obtížnosti rozhodně neztratila ani na zábavě. Naopak.

4/5
Hrej.cz
22. 3. 2007
Rozlučka Burnoutu s PS2 proběhla důstojně. Je sice pravda, že nabízí relativně málo novinek a technologicky vzato je jen "datadiskem" Revenge, ale dokonalým způsobem spojuje vše dobré z druhého až čtvrtého dílu a vynechává vše, co nebylo až tak dobré. Velmi slušné řemeslo.

CS