Medal of Honor Vanguard


48%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: wii
ps2

Podobné hry

Jak si vede hra Medal of Honor Vanguard v porovnání s podobnými hrami? Medal of Honor Vanguard byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

2/5
Hrej.cz
10. 5. 2007
Existuje jen málo důvodů, proč si nepovedenou hru koupit. Ty tři bodíky získává za snahu, možný, ale nepravděpodobný appeal milovníkům druhé světové a za solidní soundtrack.

2,5/5
Doupě
9. 5. 2007
Dobře známá série je zpět pro konzole minulé generace a opět dává ochutnat několik událostí z dob druhé světové války. Jak dopadl tento díl v porovnání s dnešní konkurencí? Máme pro vás dostatečné srovnání a zhodnocení.

4/10
Tiscali Games
30. 4. 2007
Monotónní střílečka s minimem skutečně zajímavých nápadů a maximem omezení. K tomu si připočtěte nulovou AI, téměř nulovou interakci a nečitelné zaměřování a dostanete se k nelichotivému výsledku, který nezachrání ani fakt, že se to vlastně nehraje úplně špatně.

3/5
Hrej.cz
2. 4. 2007
Co naplat že se budete doslova pár hodin dobře bavit, když hru můžete ještě týž den odnést zpět do obchodu a vzít si raději povedenější Call of Duty 3, či předchozí Medal of Honor.

CS