Dragon Ball Z: Battle of Z


53%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3
xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Dragon Ball Z: Battle of Z v porovnání s podobnými hrami? Dragon Ball Z: Battle of Z byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

50%
Bonusweb
31. 5. 2014
Po zhruba dvou letech vyšla další hra inspirovaná legendárním manga komiksem a animovanými seriály. Nabízí lákavé obrazové ztvárnění a hromadu postav, ale tvůrci si nedali příliš práce s bojovým systémem.

6/10
XboxWeb.cz
28. 4. 2014

4/10
Konzolista.cz
19. 3. 2014
Značka Dragon Ball na konzolích v posledních letech tak trochu přešlapovala a třeba na Naruta kvalitativně značně ztrácela. Novinka Battle of Z měla být jakýmsi návratem na výsluní, ale vývojáři nás ve výsledku docela dost zklamali. Hlavní část je sice dlouhá, má slušný příběh a hodně pro fanoušky známých postav, ale dojíždí především na jednotvárnosti a příliš jednoduchém bojovém systému, který nemůže...

6/10
Tiscali Games
11. 3. 2014
Pokračování mlátičkové série ze světa Dragon Ball, které zabere asi jen na fanatické příznivce téhle série. Jinak je to monotónní a přímočará rubačka, kterou na vyšší mety neposune ani na pohled atraktivní možnost hrát za padouchy.

PLENCS