Bayonetta


87%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
nintendo switch
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Bayonetta v porovnání s podobnými hrami? Bayonetta byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

GamePark
1. 2. 2010
Na poli bojových akčních her vládne několik vůdců a předních titulů herní historie. Jedním z nich je rozhodně úspěšná série Devil May Cry a právě jeden z otců DMC se nyní rozhodl odstartovat další revoluci a přinést opět zajímavé inovace v tomto trochu zevšednělém žánru. I když v našich zeměpisných šířkách nejsou takovéto akční rubačky úplně nejpopulárnější, neznamená to, že by zde neměli své příznivce....

90%
Bonusweb
19. 1. 2010
Na první pohled se zdá, že tu jde především o sexy křivky hlavní hrdinky hry. To je sice do značné míry pravda, ale zároveň je Bayonetta i vynikající akční hrou, která se řadí k tomu nejlepšímu, co v tomto žánru můžeme najít. A to bezpochyby není málo.

4/5
Hrej.cz
14. 1. 2010
Bayonetta není tak stravitelná jako třeba Mass Effect, ale pokud se odpoutáte od zaběhnutých konvencí západních her, určitě se budete bavit. Když už ne příběhem a/nebo grafikou, tak soubojovým systémem určitě. Zn.: Čtyři tlačítka postačí.

Eurogamer.cz
7. 1. 2010

4,5/5
Doupě
7. 1. 2010
A to nejen pro  přežití, ale i pro získávání co největšího skóre. Dnes už se na syslení bodů v AAA titulech až tak moc nehraje, ale Bayonetta je jiná, o čemž vás přesvědčí obrazovka vyskočivší při spuštění  hry, která se ptá jestli chcete opravdu pokračovat, když zrovna nejste připojeni na Live a nepočítalo by se vám skóre do tabulky. Ohodnoceni jste nejen po dohrání každé ze 16 úrovní, ale i samotné...

DEENCS