Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle


77%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox-one

Recenze

7/10
IndianTV
19. 4. 2020
Vylepšená Bayonetta nepřekvapivě přináší bohatý soubojový systém se slušnou řádkou komb, mnoho zajímavých nepřátel a skvělý příběh. Mimo to se ale může pochlubit lepším rozlišením a vyšší snímkovací frekvencí. Ne všechno zlato třpytívá se, a tak i Bayonetta trpí na dnes už zastaralý vizuál, který by opravdu potřeboval změnu. Navzdory tomu však jádro titulu baví.

3/5
GameSite.sk
22. 3. 2020
Chápem, že recyklovanie je občas jednoduchšou cestou k peniazom. No nepochopím, prečo sa niektoré hry portujú tu a tam a potom ešte dostanú remaster. Nechcem však týmto Bayonette krivdiť a zobrať jej to, čo jej už dávno patrí, a to je zaslúžené miesto v siene slávy hack'n'slash titulov. Jej brat v zbroji, Vanquish, by mohol celú situáciu trochu odľahčiť, keďže on zapadal prachom a potreboval trochu...

10/10
Respawnpoint
20. 3. 2020
Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Edition je výtečnou kompilací dvou legendárních titulů Platinum Games, kterou si nyní můžete vychutnat v patřičně naostřeném hávu. Vzhledem k nízké pořizovací ceně nebudou svých peněz litovat ani veteráni, ale ani nováčci.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře