Sonic Generations


68%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox 360

Recenze

7/10
hry.Sme.sk
22. 5. 2012
Síce by sme mohli chcieť dvojnásobok úrovní, bonusy pri oslavovaní jubilea, ale napriek tomu prevláda skôr spokojnosť. Len to po pár hodinách skončí a budete chcieť viac.

45%
GameSite.sk
14. 2. 2012
Medzi plusy patrí jednoznačne ozvučenie, ktoré je verné svojej predlohe, takisto celkové spracovanie výberu levelov je (ak nie nápadité, tak minimálne spracované) lepšie, ako nudné textové menu, ktoré sa má objaviť v dospelej hre a nie v hre, po ktorej najčastejšie siahnu deti. Ale ak máme byť úprimní, deťom do ruky patrí skôr ten zajko. Nuž, zajace sú inteligentnejšie, než ježkovia.

75%
Game page
14. 2. 2012

5,5/10
Sector.sk
7. 1. 2012
Mimoriadne detailný vizuál je rušivý a odvádza pozornosť, v 3D kolabujú všetky tie klišé a architektonické skvosty so skákaním kosatiek cez cestu na zlých uhloch kamery. Napriek tomu v hre nájdete výlet do minulosti a zrkadlo, prečo Sonic dokáže zabaviť alebo prečo znechutiť a to do takej miery, že sa k nemu už asi nevrátite. Sega by mala poslať Sonica do dôchodku a ďalej sa venovať crossoverom s Mariom...

7/10
Hrej.cz
21. 11. 2011

4/5
Hrej.cz
21. 11. 2011
Dvě za cenu jedné - tak by se dal nový Sonic Generations shrnout nejstručněji. Hra skvěle kombinuje starou dobrou hratelnost s moderním gamedesignem. Kvantum levelů odemykatleného obsahu a možnost znovuhratelnosti dělá ze hry perfektní rodinnou zábavu. V konečném výsledku tak zamrzí absence coopu.

8/10
Konzolista.cz
17. 11. 2011
Spolu s dalšími příznivici Sonica jsem se na hru těšil už od prvního traileru a jsem nesmírně rád, že hra ani v nejmenším nezklamala. Mísí osvědčenou klasiku s vyvíjející se modernou a tohle střídání dvou různých typů hratelností hře neuvěřitelně svědčí. Někdo by mohl namítat, že jde jen o způsob, jak si namastit kapsu pomocí další z řady předělávek, ale pokud to i další vývojáři budou praktikovat...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře