Assetto Corsa Competizione


75%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
windows
xbox-one
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Assetto Corsa Competizione v porovnání s podobnými hrami? Assetto Corsa Competizione byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

6/10
IndianTV
17. 8. 2020
Assetto Corsa Competizione je velmi propracovaný závodní simulátor, který budou milovat oddaní fanoušci. Příležitostné hráče ale může rychle odradit střídmějším obsahem a na konzolích horší grafikou a propady snímků za sekundu. Potěší ovšem vytrvalostními závody, dynamickým počasím, noční jízdou a skvělým pocitem z řízení závodních speciálů třídy GT3.

80%
Czechgamer.com
15. 8. 2020
Solidní závodní zážitek, který na konzolích však nedosahuje kvalit PC verze.

8/10
Respawnpoint
2. 7. 2020
Assetto Corsa: Competizione není bezchybnou záležitostí. Technicky na ní šlo více zapracovat, ale pokud chcete hru, která vám nabízí autentičnost, dokonalý pocit z jízdy, bezkonkurenční zvukovou stránku a vybalancovanou hratelnost, pak nejspíše nenajdete v tuto chvíli lepší závodní simulátor, než je právě nový kousek studia Kunos Simulazioni.

8/10
Tiscali Games
15. 7. 2019
Vypadá a zní nádherně, úžasně se v ní jezdí, ale Assetto Corsa Competizione přece jen něco chybí. Konkrétně obsah, lepší multiplayer a poctivá optimalizace.

ENCS