Bee Simulator


58%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Bee Simulator v porovnání s podobnými hrami? Bee Simulator byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

30%
Bonusweb
23. 11. 2019
Bzzz, bzzz, bzzz, bzzz. V nové naučné videohře se stanete včelou. Moc zábavné to ovšem není. Tristní je zpracování i délka hry.

3/5
GameSite.sk
22. 11. 2019
Bee Simulator je nápad, ktorý autori dotiahli tak do polovice. Hrá sa to celkom príjemne a ak máte ratolesť a radi by ste ju pomaly, ale isto začali zasväcovať do tajov sveta videohier, za tridsať eur to rozhodne nebude zlý nákup. V opačnom prípade však v titule budete vidieť najmä premrhaný potenciál a celkom monotónnu hrateľnosť, ktorú si budete dávkovať maximálne po malých kúskoch.

6/10
Tiscali Games
21. 11. 2019
Krásná barevná hra pro děti. Dozvíte se v ní spoustu informací nejen o životě včel, vos a dalších živočichů, a přitom si užijete i chvíle roztomilé zábavy. Z Bee Simulatoru přímo čpí nadšení tvůrců. A bohužel také promarněný potenciál. 

70%
Czechgamer.com
20. 11. 2019
Poznejte život včel ýábavnějším způsobem než jen ležením v encyklopediích.

3,5/5
Nbase
19. 11. 2019
Bee Simulator sice není pravým simulátorem a ne všechny informace o včelách tu jsou přesné, roli odpočinkové hry, kterou si může užít celá rodina však zastává poměrně dobře. Vizuální styl nijak neurazí, hudba je však velmi příjemná, navíc doplněná o dobrý dabing. Škoda jen nepříliš podařeného ovládání a také cenovky, která by vzhledem k rozsahu hry mohla být o něco nižší. Zamrzí i to, že čeština se...

6/10
Gamebro
17. 11. 2019
Her, ve kterých můžeme okusit hrát za někoho jiného, než odnož humanoida je vážně poskrovnu, o hmyzu ani nemluvě, a proto jsem celkem rád, že se někdo odvážil jít touto nikým pořádně neprošlapanou trnitou cestou a naservíroval nám hned celý “simulátor”, který se zabývá těžkým údělem včel. Vedle Empire Of The Undergrowth nám tak přibyla v poslední době do sbírky další celkem zdařilá hra z říše hmyzu...

7/10
XboxWeb.cz
12. 11. 2019
Naučná hra o životě drobného, ale nesmírně významného hmyzu. Bee Simulator nenásilnou formou rozšiřuje povědomí o včelách. Zajímavé fakty balí do série událostí, které dají na pruhované dělnice vzpomenout při nákupu medu. Jednoduchá hratelnost a zpracování cílí především na děti a rodiče. Ti se mohou k ratolestem přidat na rozdělené obrazovce. Jinak ke hře nepřistupujte. Sám dospělý hráč ve včelím...

6/10
Zing
12. 11. 2019
Včelí život není žádný med, o čemž svědčí i tento „simulátor“, jehož největší síla tkví v edukační stránce, která je doplněna jednoduchou hratelností, jenž je zábavná v kratších seancích, ale v rámci dlouhodobějšího hraní již příliš ne. Mrtvolnost prostředí a poměrně krátká herní doba příběhu také příliš nepřidávají. Naopak ale překvapí ve výsledku zábavný multiplayer a hezká forma vyprávění.

4/10
Respawnpoint
3. 11. 2019

DECS