Curious Expedition 2


65%

Průměr z 2 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Curious Expedition je simulace expedice roguelike z konce 19. století. Spolu se slavnými historickými osobnostmi se hráči vydají na bezprecedentní expedice do oblastí, které dosud nebyly prozkoumány kvůli slávě, vědě a pokladům. Nasadí si dřeňové přilby a khaki a probojují se svěžím, procedurálně generovaným světem plným údivu a tajemství.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Curious Expedition 2 v porovnání s podobnými hrami? Curious Expedition 2 byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Sector.sk
17. 2. 2021
Inak je ale postup v teréne zaujímavý a variabilný. K hlavnému cieľu vás niekedy naviguje kompas, ktorý je však presnejší až po odkrytí širšieho okolia. Postupne odkrývate krajinu, kde sú rôzne body záujmu, často neznáme a označené otáznikmi. Postupne ich na základe vášho počínania spoznávate a navštívite. A obvykle máte niekoľko možností voľby, čo tam podniknete a ako sa zachováte.  Napríklad v domorodých...

5/10
Tiscali Games
8. 2. 2021
Curious Expedition 2 není špatná hra, ale chybí jí náboj, něco, co ve vás vyvolá pocit, že si asi vezmete v práci půl dne volna a půjdete udělat pár tahů. Hru tlačí dolů především nezábavný soubojový systém a příliš velký prvek náhody. Tahle expedice se ještě sama hledá.

DECS