Yonder: The Cloud Catcher Chronicles


77%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Yonder: The Cloud Catcher Chronicles v porovnání s podobnými hrami? Yonder: The Cloud Catcher Chronicles byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
XboxWeb.cz
22. 2. 2019
Nechci vypadat jako nějaký krutovládce, ale nelze přehlédnout fakt, že i přes množství aktivit a možnost farmaření hra postrádá nějakou větší hloubku. Příběh je pro okrasu a je pak jenom otázkou, jak dlouho se dokáže u hraní zabavit. Náročnější hráče Yonder: The Cloud Catcher Chronicles neosloví, ale pro ty méně náročné by se mohlo jednat o trefu do černého.

GamePark
6. 8. 2017
Yonder: The Cloud Catcher Chronicles je titul s tak trochu dlouhým názvem, který vyvíjí nové studio Prideful Sloth. V podstatě jde jen o tři vývojáře, kteří však dle vlastních slov mají bohaté zkušenosti s vývojem. Označují se tak přímo za veterány. Titul vydali pro Windows a PlayStation 4.

90%
Czechgamer.com
24. 7. 2017
Nádherná odpočinková adventura, ve které si může každý hrát svým stylem. Prozkoumejte celý svět a zachraňte jej pře zlem!

7/10
Zing
21. 7. 2017
Yonder: The Cloud Catcher Chronicles můžeme doporučit všem milovníkům craftovacích her, ve kterých se můžete realizovat při správě surovin a v jejich následném přetváření do výsledného produktu. Navrch dostanete příběhové pozadí, živoucí svět a správu farmářské usedlosti. Rozhodně ve hře nehledejte akční prvky nebo hlubší tvorbu postavy.

ENCS