Old Man's Journey


75%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Old Man's Journey v porovnání s podobnými hrami? Old Man's Journey byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
XboxWeb.cz
8. 5. 2019
Old Man‘s Journey je výbornou logickou jednohubkou, která k řešení hádanek nabízí báječnou stylizaci a návykový hudební doprovod. To všechno dokáže vyvolat ty správné emoce a chuť pomoci starému pánovi na jeho cestě. Vzhledem k herní době by jí však slušela o něco nižší cenovka.

5/5
Nbase
19. 2. 2018
Již dlouho mě hra nepohltila svou atmosférou tak, jako Old Man’s Journey. Je to dojemná oddychovka s překrásným audiovizuálním zpracováním a jednoduchou herní mechanikou, která jde ruka v ruce s náladou hry. Vyprávění sice není nic originálního, ale je podané citlivě a dokáže tak chytit za srdce!

7/10
Tiscali Games
24. 7. 2017
Rozjímavá adventura naplněná neobyčejnými momenty, krásná jako pohlednice se západem slunce. Spíš než o plnohodnotnou hru se však jedná o interaktivní pokoukání.

6/10
Zing
24. 6. 2017
Old Man’s Journey nabízí neokoukanou mechaniku, která se postupem hry vyvíjí, čímž se prodlužuje její životnost. Poněkud banální příběh ale nestačí na to, aby vás doopravdy zaujal a ačkoli je vizuál opravdu povedený, časem se také okouká, a i přes krátkou stopáž hry se budete možná nudit.

DEENCS