WRC 7


58%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4
windows
xbox-one
xbox one x
pc

Podobné hry

Jak si vede hra WRC 7 v porovnání s podobnými hrami? WRC 7 byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

75%
Czechgamer.com
18. 10. 2017
WRC 7 je i přes své technické problémy a relativně chudou nabídku herních režimů bezesporu nejlepší hrou v sérii. Vyzdvihnout musím zejména zábavný jízdní model a skvěle zpracované tratě, díky kterým se může ucházet i o přízeň náročnějších hráčů. Pokud jste někdy chtěli dát WRC šanci, tak vám tento rok dávám zelenou.

6/10
Tiscali Games
25. 9. 2017
WRC 7 je důstojná, ale zakřiknutá rallye hra, ve které aby se novinky hledaly lupou. Došlo pouze ke kosmetickému vylepšení dojmu z jízdy na dobrých tratích, ale jinak je to pořád ta samá písnička o šedi a nudě.

4/10
XboxWeb.cz
24. 9. 2017
WRC 7 by bylo skvělou hrou, ale díky technickým nedostatkům v jízdním modelu vám její koupi v aktuálním stavu nedoporučuji. Zatím úplně klidně můžete zůstat u loňského ročníku a čekat na opravu a hlavně slevu. Škoda promarněného potenciálu, protože WRC 7 jinak vypadá hodně dobře a kdyby vše fungovalo, i by se pěkně hrálo, výsledná známka by byla o dost vyšší, a i bych vám WRC 7 doporučil. Takhle ale...

Eurogamer.cz
24. 9. 2017
Prakticky jen předělaný minulý díl, jenž na ty nejlepší hry žánru stále dost ztrácí. Bez medaile.

ENCS