White Knight Chronicles


48%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps3

Recenze

50%
Bonusweb
22. 7. 2011
Pokračování japonské hry na hrdiny ničím nezaujme. Po výsledku prvního dílu se nic zvláštního neočekávalo, mohl jen překvapit. Nepřekvapil.

4/10
Tiscali Games
3. 5. 2010
Hra disponuje všemi ingrediencemi tradičního JRPG – kouzelným designem světa a jeho obyvatel, pohádkovým příběhem, vylepšováním družiny postav a funkčním bojovým systémem. Nicméně je to všechno jaksi jednoduché a neoriginální, což pouze podtrhuje slabá, místy až generaci zastaralá výprava. Online režim je příjemným zpestřením, ale neoplývá nápaditostí...

4/10
Zing
20. 4. 2010
Nemastný neslaný herní zážitek, postavený na pěkné grafice, ačkoliv ne na přesně té, kterou vývojáři slibovali, doplněný o několik technických chyb a problémů s hratelností. Nezáživný příběh ničemu nepomáhá a pár questů v multiplayeru zkrátka nestačí.

GamePark
6. 3. 2010
Role-playing hry mají kořeny především na počítačích, ale některé z nich se dostávají i na konzole. S MMORPG už je to ale o něco horší, v tomto žánru bohužel mají konzolisté smůlu a naopak PCčkáři jasnou převahu. A to se nemusíme bavit jen vysloveně o masivních online hrách. Když totiž tohle spojení vyslovíme, tak se nám vybaví masivní FPS pro PlayStation 3 s názvem MAG, kterou jsme nedávno recenzovali....

50%
Bonusweb
3. 3. 2010
Japonská RPG jsou proslulá svou obskurností a bizarností. Dlouho očekávaná novinka od studia Level 5 není v tomto směru žádnou výjimkou.

3/5
Hrej.cz
2. 3. 2010
Tohle japonské RPG vás bude ubíjet jak nezajímavým příběhem, tak zprzněným soubojovým systémem. Sáhněte po něm, jen když nemáte už žádné dobré hry k dispozici. Pak čas spolehlivě zabije.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře