White Knight Chronicles 2 (Shirokishi Monogatari 2) (PS3)


60%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3

Podobné hry

Jak si vede hra White Knight Chronicles 2 (Shirokishi Monogatari 2) (PS3) v porovnání s podobnými hrami? White Knight Chronicles 2 (Shirokishi Monogatari 2) (PS3) byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

5,9/10
hry.Sme.sk
19. 9. 2011
Komu teda White Knight Chronicles II odporučiť? To je nesmierne ťažká voľba. Ak chcete skúsiť tento dnes už takmer mŕtvy žáner (vzhľadom na platformu a naše teritórium), risknúť to môžete, dostanete dve hry v jednom balení. Rozsiahle, epické, japonské, prepracované, avšak i frustrujúco monotónne a technicky zastarané.

5/10
Zing
31. 7. 2011
Japonská scéna RPG pomalu ale jistě upadá do zapomnění a dává cestu novodobým epickým počinům od vedoucích studií. White Knight Chronicles je toho jasným důkazem a pokud nepatříte ani do jedné z výše jmenovaných skupin, s klidným srdcem si počkejte na nový Deus Ex. Potěší to nervy i peněženku.

6/10
Hrej.cz
21. 7. 2011
Hra, která dělá všechno proto, aby vás odradila, a daří se jí to skvěle. Od absence pozvolného tutoriálu a zastaralou grafiku, až po nepříjemné ovládání a nezáživný start. Jen pro opravdu hardcore fandy JRPG.

7/10
Sector.sk
21. 7. 2011
White Knight Chronicles II je zaujímavý projekt a hoci má s prvým dielom predstavovať jediný celok, v skutočnosti sú tu dve odlišné hry (podobné ako filmové finále Harry Pottera má odlišné filmy s inou atmosférou). Prvá zameraná na príbeh i svieži svet má veľa nového a občas nadišiel stereotyp.

66%
Herní web
13. 7. 2011
Máme tu po roce stejnou hru, se stejnými lokacemi a jen minimem změn. Jediným pozitivem je přítomnost prvního dílu na disku, jinak se nejedná o nic zázračného a běžným hráčům, natož příznivcům JRPG, nedoporučuji koupi.

5,5/10
GamesWEB.sk
6. 7. 2011
White Knight Chronicles II je obeťou faktu, že je JRPG, ktoré sú štandardne chrlené vo veľkých množstvách v čo najkratšom čase. Potom sa tvorcovia uchyľujú k recyklácii všetkého čo sa len dá.

CS