Starhawk


76%

Průměr z 13 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Starhawk v porovnání s podobnými hrami? Starhawk byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

70%
Game page
27. 6. 2012

8/10
Recenzeher.eu
27. 6. 2012
Starhawk je velmi specifickou a zajímavou hrou, co přináší svěží vítr na pole multiplayerových stříleček. Na první pohled spoustě lidí nemusí sedět specifický westernový sci-fi styl, ale pokud hře věnujete druhou šanci, odmění se svou neuvěřitelnou návykovostí. Titulu přeji masivní komunitu hráčů, i když to bude mít těžké mezi současnými „velkými“ střílečkami, aby nezapadl tak jako jeho předchůdce.

6,5/10
GamesWEB.sk
24. 6. 2012
Pokiaľ si teda budete chcieť hru naplno užiť, bez zohratej grupy sa nikam nepohnete. A to je vážne škoda, keďže po stránke herných mechanizmov je Starhawk mimoriadne osviežujúcim a zábavným sústom. Tak teda, niekedy nabudúce...

75%
Bonusweb
19. 6. 2012
Multiplayerová vřava pro PlayStation 3 se vrací. Je propracovanější, s taktickými a budovatelskými prvky a dokonce i špetkou hraní pro osamělé hráče.

8/10
Herní web
16. 6. 2012
Na Starhawk jsem se docela dlouhou dobu těšil a jsem rád, že mé naděje nebyly zklamány. Na jednu stranu nejde o nijak přelomovou hru a asi se ani nebude prodávat jako nejnovější díl COD, jenže i tak si svou klientelu najde a zase stejně jako Warhawk, se bude nějaký ten rok hrát. Takže dobrá zpráva pro fanoušky minulého dílu - nebojte se, tohle se vám asi bude hodně zamlouvat.

8/10
Zing
30. 5. 2012
Až překvapivě povedené pokračování pět let staré online střílečky, které obsahuje všechno co se hráčům tehdy líbilo a návdavkem přihazuje několik zajímavých novinek.

8/10
Zing
30. 5. 2012
Až překvapivě povedené pokračování pět let staré online střílečky, které obsahuje všechno co se hráčům tehdy líbilo a návdavkem přihazuje několik zajímavých novinek.

7,5/10
Sector.sk
28. 5. 2012
Ani zasadenie do nezvyčajného prostredia nepomohlo Starhawku dosiahnuť úplne najvyššie hodnotenie. S ľahko zabudnuteľným singleplayerom sme akosi dopredu rátali, no že multiplayer nebude obsahovať kity (povolania) a že niektoré zápasy sa zmenia na dlhé utrpenia bez nádeje na zvrátenie nás nemilo prekvapilo. Chýba aj akákoľvek snaha o invenciu v herných režimoch a to zamrzí, snáď sa ale všetko na dobré...

75%
Czechgamer.com
21. 5. 2012
Starhawk nenavázal na úspěch svého volnějšího předchůdce ničím jiným, než dalším úspěchem. Zábava je zaručená.

7/10
Tiscali Games
19. 5. 2012
Starhawk se dle očekávání opírá především o multiplayer. Ten je ovšem kvůli novému systému Build n' Battle věcí dost vrtkavou, která může zážitek ze hry hodně měnit. Starhawk není bez chyb, ale když se zadaří, nabídne netradiční a skvěle adrenalinový zážitek. Pokud se nezadaří, umí pekelně frustrovat.

8/10
Hrej.cz
17. 5. 2012
Frenetická akce všeho druhu, bez nějakých okras, za asistence střelných zbraní, vozidel, stíhaček a obřích robotů... a ještě vylepšená špetkou budovatelské strategie.

4/5
Hrej.cz
16. 5. 2012
Frenetická akce všeho druhu, bez nějakých okras, za asistence střelných zbraní, vozidel, stíhaček a obřích robotů... a ještě vylepšená špetkou „budovatelské“ strategie.

8/10
Konzolista.cz
13. 5. 2012
Starhawk sice nemusí působit na všechny zrovna přesvědčivým dojmem, ale po několika minutách se mu dá snadno propadnout, pokud tedy přijmete dost charakteristickou hratelnost. Multiplayer je skvělý už nyní, a díky plánované podpoře má velký potenciál do budoucna. Ani singleplayerová kampaň není špatná, navíc si ji užijete možná i více, jak u drtivé většiny jiných akčních her. Naše doporučení si proto...

PLENCS