Vanquish


81%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Vanquish v porovnání s podobnými hrami? Vanquish byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Gaming professors
4. 7. 2021
Vanquish je hra bez hlubšího příběhu, s perfektní hratelností a možností vyřádění se. Jedná se o velmi povedený port s hromadou akce a určitými výzvami, při kterých se zapotíte. Minibossové jsou opravdu povedení a i na normální obtížnost představují výzvu. Bohužel je hra velice krátká a přímočará. Doporučuji ji koupit ve slevě cca pod 10 €, za tu cenu se jedná o parádní kousek.

8/10
Tiscali Games
24. 11. 2010
Přímočará akce s arkádovými kořeny, která do pozadí staví příběh a všechny ostatní prvky nepodstatné pro svůj žánr a správně klade důraz na zábavné zpracování boje v kulisách stylových sci-fi lokací, svižné tempo a s tím související dotažený design úrovní, který nepropustí ani kousek nudy.

GamePark
18. 11. 2010
Jsou hry, o kterých se mluví dlouho předtím, než z nich vidíme byť jediný obrázek a které nás neustále masírují novými a novými detaily, na které se můžeme těšit, a ve finále nás řada z nich, právě díky přehnaným očekáváním, zklame. Na druhou stranu jsou tu jiné hry, o kterých se ví tak nějak okrajově a nikdo od nich nic neočekává. O to více nás pak mohou příjemně překvapit. A to je právě případ Vanquish,...

85%
Bonusweb
9. 11. 2010
Hra se může pochlubit šíleným tempem a strhující hratelností. Zachraňování světa snad nikdy nebylo tak dynamické.

9/10
Zing
8. 11. 2010
Výborný akční titul, který se může bez problému měřit se špičkou ve svém žánru. Vanquish je již několik dní v obchodech, proto neváhejte a kupujte! Stojí to za to!

4/5
Hrej.cz
1. 11. 2010
Zběsilá sci-fi akční řežba s vesmírnou základnou, obrovskými roboty a efektními zbraněmi. Ovšem taky dost tuhá hra, která se s hráčem příliš nemazlí.

Eurogamer.cz
27. 10. 2010

DEENCS